Daiktai donorai ir daiktai vampyrai

Bet koks būstas anksčiau ar vėliau „apauga“ daiktais. Yra daiktų, kurie suteikia mums energijos, ir yra tokių, kurie ją atima ar daro neigiamą poveikį.

 

Daiktai su teigiama energija

 

Šiandien daugelis namuose augina fikusus. Šio augalo aura sugeba nuraminti žmones ir teigiamai paveikti namo energiją.

 

Jei nesijaučiate gerai (ne fiziškai, o psichiškai), rekomenduojama pusvalandį pasėdėti šalia fikuso užmerktomis akimis, laikant tarp delnų augalo lapą. Protiškai kreipkitės į fikusą, kalbėdami apie savo gyvenimo bėdas ir prašydami pagalbos. „Sesijos“ pabaigoje pastebėsite, kad jūsų proto būsena tapo patogesnė.

 

Vaza su kviečių, rugių ar avižų varpomis (net dirbtinėmis) suteikia namams gerą aurą ir neutralizuoja neigiamos energijos srautus.

 

Kailiai ir odos ant lovos ar grindų taip pat visada išlieka tendencingos. Manoma, kad tai pritraukia finansus į žmogaus gyvenimą. Naudinga tai laikyti namuose tiems, kurie užsiima prekyba, verslu, taip pat tiems, kurie nori pagerinti savo finansinius reikalus.

 

Siuvinėti paveikslėliai taip pat turi tam tikros teigiamos energijos. Taigi, jei jie vaizduoja žmones, peizažus, pastatus, tai prisideda prie sėkmės versle. Ornamentuoti siuviniai apsaugo jų savininkus nuo staigaus pavojaus, su gėlių atvaizdai – nuo atsiskyrimo nuo mylimo žmogaus. Jei gėlės siuvinėjamos ant sofos pagalvėlių, tai šilti tonai prisideda prie meilės tarp sutuoktinių išsaugojimo, o šalti – dovana numatyti bėdas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Gerai, jei namuose yra daiktų su liaudies tapyba. Tokie piešiniai dažnai turi stebuklingus apsauginius simbolius ir prisideda prie jų savininkų sveikatos ir gerovės.

 

Lokio figūrėlė saugo šeimos židinį. Ji palaiko namuose turtus, apsaugo savininkus nuo neigiamos įtakos. Geriau nelaikykite amuleto vienoje vietoje, bet pakaitomis nuneškite jį į kambarį, tada į virtuvę ir t. t.

 

Daiktai su neigiama energija

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nepuoškite savo namų vijokliniais augalais. Manoma, kad jie išgena iš šeimos vyrus, taip pat pritraukia įvairias ligas jų gyventojams.

 

Daugelis iš mūsų namuose laikome daugybę įvairių gyvūnų figūrėlių. Tuo tarpu jie gali turėti destruktyvios energijos.

 

Dažnai sakoma, kad dramblio figūrėlė neša sėkmę. Bet tai tik tuo atveju, jei dramblys pavaizduotas pakėlęs straublį (tarsi trimituojantis). Jei jis nuleistas (tai yra miegančių gyvūnų poza), namo gyventojai nuolat jaus melancholiją, neviltį ir net kentės nuo depresijos.

 

Negalite namuose laikyti šuns ar liūto statulėlės, jei gyvūnas sėdi ant užpakalinių kojų ir atvira burna. Manoma, kad toks simbolis pritraukia piktąsias dvasias ir atima intuicijos dovaną.

 

Statulėlės, vaizduojančios kai kuriuos paukščius – balandžius, šakas, varnas, gandrus, erelius, gali sukelti nelaimę namuose. Taip pat turėtumėte vengti braidančių paukščių vaizdų, kitaip jūsų gyvenimas perkeltine šio žodžio prasme gali virsti pelke.

 

Žuvų atvaizdai daro savininką pažeidžiamą neigiamos įtakos, taip pat pritraukia plėšikus į namus.

 

Nelaikykite namuose jokių gyvūnų ragų. Tokie daiktai gali išprovokuoti išsiskyrimą su mylimu žmogumi ar net jo mirtį. Jei nėra su kuo išsiskirti, ragai gali sukelti negalavimus ir psichines traumas.

 

Aplankę pajūrio kurortą, daugelis iš ten atneša kriaukles kaip suvenyrus. Tačiau jų laikymas namuose taip pat yra žalingas, nes jie prisideda prie širdies ir kraujagyslių ligų vystymosi.

 

Nepuoškite savo buto kinietiškais žibintais. Jų energija žmones liūdina ir skatina nepagrįstas baimes.

 

Ir, žinoma, niekada neturėtumėte namuose laikyti labai senų ar sugedusių daiktų, tokių kaip įskilę indai ar dėvėti batai. Jie gali nenuspėjamai paveikti jūsų energiją. Kiekvienas, kuris supa save tokiais daiktais, dažnai suserga ir patenka į bėdą. Ir tai galioja absoliučiai visoms gyvenimo sritims.

 

Taip pat turėtumėte atsikratyti bet kokių daiktų, sukeliančių jums psichinį diskomfortą – pavyzdžiui, paveikslų, kuriuose pavaizduotas kažkas nemalonaus, arba dovanų, kurias jums dovanoja nesimpatiški žmonės. Kad ir kokie brangūs ir kokybiški jie būtų, ramybė ir sveikata yra brangesni!

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite