Aš tavo kūnas ir kreipiuosi į tave

Aš egzistuoju todėl, kad tu panorėjai. Ir aš toks, kokiu tu nori mane matyti. Padėkime vienas kitam.

 

1. Aš atrodau taip, kaip tu galvoji apie mane. Prašau, galvok, kad aš gražus. Tokiu ir būsiu.

 

2. Kai tu galvoji apie ligas ir bandai jų ieškoti manyje, man reikia atitikti tavo mintis ir aš pradedu sirgti.

 

3. Kai tu daug laiko skiri mintims, kurios tau sukelia negatyvius išgyvenimus, aš taip pat pradedu negaluoti. Todėl, kad pati brangiausia gyvybinė energija sueikvojama joms.

 

4. Kai tave aplanko mintys, sukeliančios džiugesį, aš tiesiog akyse pražystu ir jaunėju.

 

5. Mano rezervai ir galimybės labai didelės. Paprasčiausiai tikėk manimi, aš pajėgus regeneruotis, atstatyti tai, kas prarasta. Aš galiu pasveikti net tuomet, kai jūsų daktarai diagnozavo neišgydomą ligą. Tiesiog padėk man savo noru ir tikėjimu mano galiomis.

 

6. Aš taip sukurtas, kad lengvai galiu funkcionuoti tūkstantį metų. Kam tu, sulaukęs 35–40, o gal ir anksčiau, pradedi galvoti apie senėjimą? Tu mane sendini savo mintimis. Greičiausiai dėl to, kad jūsų tarpe sklando užkrečiama programa, kad 100 metų jau riba.

 

7. Kai tu susiruoši ką nors valgyti, nors kartais paklausk manęs, o ko reikia man? Jei tu išmoksi girdėti mane, aš visada tau atsakysiu. Ir tai bus mums abiems tik į naudą. Dabar tu tik vartoji maistą autopilotu arba pagal protingų knygų patarimus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

8. Dar kartą noriu prisiliesti prie Grožio. Nešerk manęs, prašau, įvairiausiomis tabletėmis, silikonais, botoksais ir geliais… Aš galiu būti gražus ir be viso šito. Tiesiog padėk man. Ir aš su džiaugsmu tapsiu tokiu, kokio tau reikia.

 

9. Aš labai mėgstu vaikščioti gryname ore. Plaukioti. Palakstyti mėgstu. Šokti. Patinka masažas. Seksas. Užsiėmimai, kurie tau teikia džiaugsmą. Prie kompiuterio sėdėti ištisas dienas – nelabai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

10. Aš labai tikiu tavimi… Ir, jei suvalgius gabalėlį torto, galvosi, kad sustorėsi, aš realizuoju tavo mintį ir storėju.

 

11. Aš tave labai myliu. Ir man labai norisi girdėti dėkingumo ir meilės žodžius iš tavęs. Nors kartais… Bet, net jei ir nesakai man jų, aš vis tiek tave besąlygiškai myliu.

 

Aš – tavo Kūnas. Tavo Visata. Ir tu taip pat esi Didžiulė Visata.

 

Dėkoju, kad viskas yra būtent taip. Dėkoju, kad išklausei mane. Dėkoju Tau… aš esu tik todėl, kad to panorėjai. Ir aš esu toks, kokiu nori mane matyti. Padėkime vienas kitam.

 

Tavo Kūnas.

 

Pagal ukrezo.com.ua parengė Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos praktikė konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) sertifikuota mokytoja instruktorė.

 

Šaltinis: https://www.delfi.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite