4 ženklai, kad šis gyvenimas Žemėje jums nėra pirmas

Manoma, kad siela gali grįžti į Žemę norėdama atlaisvinti karminius „mazgus“, išvalyti karmą ir išspręsti nebaigtus reikalus. Jei stebite savo gyvenime visus aprašytus ženklus, tuomet tikrai atvykote čia ne pirmą kartą.

 

Galite nuskaityti kitus žmones

 

Visos aplinkinių žmonių emocijos ir jausmai yra tarsi atvira knyga. Jei tai tiesa, tuomet galbūt jūs įgijote patirties, padedančios nuskaityti žmones, ankstesniuose gyvenimuose.
Bioenergijos ekspertai mano, kad seną sielą turintiems žmonėms nereikia mokytis psichologijos subtilybių, kad atpažintų kitų motyvus ir ketinimus. Jie turi labai išvystytą intuiciją ir priėjimą prie slaptos žinių saugyklos, kuri patalpinta kažkur giliau, nei mūsų smegenys.

 

Dėl gebėjimo skaityti žmones tokie asmenys lengvai susiranda draugų, išvengia priešų ir blogo linkinčių žmonių. Jie išsiugdė empatiją, kuri padeda pajusti tai, ką galvoja ir jaučia aplinkiniai.

 

Gerai jaučiatės vieni

 

Seną sielą turintiems žmonėms labai patogu būti vieniems su savimi. Tokie žmonės gali praleisti daug laiko vieni ir mėgautis kiekviena minute, tačiau jei nori ar reikia susitikti su draugais, kolegomis, artimaisiais.

 

Taip pat verta paminėti, kad žmonės, jau ne kartą patyrę reinkarnaciją, nenori kažko daryti dėl draugų, tėvų ir kitų pritarimo. Jie viską daro tik dėl savęs ar dėl teisingumo.
Tarp tokių žmonių dažnai būna atsiskyrėlių ir vienuolių. Tai labai malonūs, atviri, geranoriški žmonės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jus domina, kaip veikia pasaulis

 

Jei žmogus nugyveno daug gyvenimų, jis puikiai supranta, kad pasaulis nėra tobulas. Tokie žmonės nuolat randa trūkumų viskam, kas vyksta aplink. Jie dažnai jaučia, kad kiti daro kažką ne taip.
Seną sielą turintis žmogus domisi, iš kur atsirado visa, kas egzistuoja. Štai kodėl tarp tokių žmonių yra daug mokslininkų.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Svarbiausia žmonėms, kurie negimė pirmą kartą, yra dvasinis virsmas ir noras suprasti aplink save ir jų viduje vykstančius procesus. Tai paaiškina jų neįtikėtiną žinių troškulį, meilę skaitymui ir potraukį saviugdai.

 

Žmonės jus gerbia

 

Žmonės jaučia tuos, kurie matė šį pasaulį daugiau nei šimtą metų. Štai kodėl jiems visada kyla nenugalimas noras paklausti jūsų apie ką nors svarbaus.

 

Šią pagarbą ir patrauklumą galima paaiškinti tuo, kad visi šie persikūnijimai paskatino atsirasti ypatingą požiūrį į pasaulį ir visa, kas vyksta aplink. Aplinkiniai jaučia tokio žmogaus sielos tvirtumą, nes jis yra kantrus, sąžiningas ir kažkokiu būdu paslaptingas, nesuprantamas. Seną sielą turintys žmonės nesiekia šlovės ir turtų. Jų tikslas yra ramybė, todėl žmonės kreipiasi į juos patarimo, kaip tapti tokiais pat šviesuoliais.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite