Vaizdo įraše užfiksuota keturiomis lakstanti mergina

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuris galėtų būti kažkokio siaubo filmo fragmentas, bet ne – jis nufilmuotas gatvės stebėjimo kamera. Naktį kamera užfiksavo merginą, bėgančią aplink savo namą ant keturių, praneša „WWW.PLANETANOVOSTI.COM“.

 

Vaizdo įrašas buvo paskelbtas prieš kelias savaites. Jis buvo pavadintas „Mergina-šuo iš Tamaulispo“. Kaip rodo pavadinimas, vaizdas įrašytas Meksikoje.

 

Vaizdo įraše matomas blyškus ir išsekęs padaras. Jei įsižiūrėsite geriau, galite pamatyti merginą, judančią keturiomis, kaip tai daro gyvūnai.

 

Kai kurie žmonės komentaruose rašė, kad susidarė įspūdis, jog kamera užfiksavo keistą humanoidą. Kiti piliečiai pažymėjo, kad mergaitė iš tikrųjų serga Uner Tan sindromu. Ši liga atima iš žmogaus galimybę vaikščioti ant dviejų kojų.

 

Verta paminėti, kad ši mergina buvo pastebėta dar 2009 m. Tuomet neabejingi žmonės sužinojo, kad mergaitė-šuo gyvena su mama Ampliación Unidad Nacional rajone. Moteris slepia dukrą nuo kaimynų ir dar daugiau nuo žiniasklaidos. Šis elgesys yra gana suprantamas: motina nenori, kad iš dukros būtų tyčiojamasi.

 

Tarp kitko, sindromas, kad ir koks retas jis bebūtų, nepaaiškina, kodėl vaizdo įraše matoma mergaitė tokia liesa ir visiškai nuoga. Taip pat verta paminėti, kad žmonės, turintys panašią ligą, sunkiai galėtų taip greitai ir sklandžiai judėti ant keturių. Šiandien mergaitei yra 25 metai, nėra informacijos apie ją dėl suprantamų priežasčių. Žinoma tik, kad kameros yra specialiai pakabintos, jei mergaitė pabėgtų.

 

Labiausiai žmones šokiravo filmuota medžiaga, kuri buvo palyginta su tikrovėje vykstančiu siaubo filmu.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
THC

Vaikai nevartokit narkotiku ir nereikes keturiom vaiksciot

Taip pat skaitykite