Pagrindiniai dvasingumo mitai

Labai dažnai girdžiu teiginį: „aš einu dvasingumo keliu“ ir atsakymas paklausiu: „o ką konkrečiai darai?“. Tuomet neretai išgirstu: „skaitau informaciją, dalinuosi saviugdos Facebook post‘ais, klausau meditacinę muziką, nevalgau mėsos“. Rečiau išgirstu atsakymus, kad kažkas užsiima meditacija, joga ar saviugda ir dirba su savimi.

 

Tad dabar noriu su Jumis pasidalinti įžvalgomis ir „suklibinti“ kelis mitus, kurie jau pakankamai įsitvirtino daugelio gyvenime.

 

Aš nevalgau mėsos, jau esu dvasingas ir einu į grįžimą į save

 

Jei valgome ar nevalgome kažko vien tik dėl to, kad kažkur išgirdome, kad tai yra dvasinga ir kelia vibracijas, sau sukuriame dar vieną papildomą iliuzinį rėmą. Mes atsisakome to, ką mėgstame, ar to, ko norime ir save kankiname tikėdamiesi, kad kažkas gyvenime pasikeis. Ir kai tai neįvyksta – mes nusiviliame.
Nusivylimas ateina ne dėl to, kad mes tai darėme, ne dėl to, kad iš tikro to norime, o dėl to, kad kažkas mums pasakė, jog tai sugrąžins į save. Deja, tai yra tik mitas ir iliuzija.

 

Aš nesakau, kad kažko atsisakyti ar pakeisti savo mitybą yra gerai ar blogai. Iš viso nėra tokio skirstymo kas yra gerai, o kas – blogai. Šis skirstymas yra tik 3 D pasaulio sukurta iliuzija. Aš kalbu apie tai, kad toks noras valgyti ar kažko nevalgyti, turi eiti iš vidaus. Mes turime pradėti mokytis vėl klausyti savęs, savo kūno ir duoti jam tai, ko prašo, o ne tai, ką mums kažkas liepė duoti.

 

Pažvelkite į mitybą ne pro iliuzinius akinius, kad „aš kažko nevalgau – jau einu dvasiniu keliu“ o matykite širdies pagalba: „aš valgau tai, ką noriu ir ko prašo mano fizinis kūnas“. Kylant mūsų vibracijoms, mityba savaime pradeda keistis, nes kūnas prašo vis lengvesnio maisto, kuris atitinka dabartines vibracijas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Vien tik mitybos pagalba vibracijų nepakelsite – tai tėra tik savęs ir kitų apgaudinėjimas ir dar viena iliuzija.

 

Aš kiekvieną dieną medituoju, skleidžiu šviesą ir meilę, ir visada esu geras

 

Vėlgi, tai dar vienas mitas ir dar vienas iliuzinis narvas, į kurį save uždarome. Vien tik medituodami ir nepriimdami dualumo – tamsos ir šviesos – mes daliname save į dvi dalis. Pradėję neigti ir nepriimti dalies savęs, imame tai projektuoti į kitus žmones – „kaip jis gali sau leisti pykti, juk pyktis yra blogis“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Meditacijos leidžia nuraminti protą, tapti jautresniems aplink mus esančioms energijoms, bet to neužtenka kelionei į save. Labai nedaug meditacinių praktikų padeda pažinti savo šešėlį, jį priimti ir grįžti į save.

 

Jei norite nubusti, grįžti į save ir atsiminti, kas iš tikro esate, pirmiausia išsilaisvinkite iš iliuzijos, kad transformacijos procesas yra tik graži muzika, meditacijos, spalvotos vizijos ir žinutės iš savo aukštesniųjų aspektų. Daugiausiai tai yra nemalonus, kartais baimę keliantis procesas, kurio metu priimame savo šešėlį, kurį tiek metų laikėme užspaustą, arba net protu save įtikinome, kad jo nėra.
Norint grįžti į save, teks pamilti savo šešėlį ir visą save – tiek su „teigiamomis”, tiek „neigiamomis” savybėmis. Reiks pažvelgti į save be iliuzijų ir priimti, kad jumyse yra visko: „aš esu viskas ir viskas manyje yra nuostabiai gražu“. Ir tik tai priėmę, būsite pasiruošę kelionei į save, gebėsite transformuoti iliuzijas į naująją savo realybę, o energiją – į šviesą ir meilę.

 

Aš nesakau, kad meditacijos blogai – tai tik vienas iš instrumentų, kuris mums labai naudingas ir gali padėti, bet vien tik meditacijų neužtenka. Ateis laikas, kai visa tai, ką mes laikėme užspaustą savo viduje – emocijos (o tiksliau – energija), turės išsilaisvinti.

 

Atminkite, kad kiekvienas iš mūsų turime grįžimo į save kelią. Nėra gero ar blogo kelio, nėra teisingo ar neteisingo.

 

Dažnai girdžiu klausimą: „ kaip man pasirinkti vedlį ar man tinkamą meditaciją?“. Nėra vieno atsakymo, kuris tiktų Jūsų protui, nes tai yra Jūsų kelias ir Jūsų patirtis. Eikite ir bandykite. Šaltinis visada mums atsiunčia tai, ko mums šiuo metu labiausiai reikia. Taip pat yra ir su meditacijomis, praktikomis, darbu su šešėliu – kai mes esame tam pasiruošę, ateina reikiama informacija.

 

Niekur nenuskubėsime ir nėra galutinės stotelės šioje kelionėje. Jei mes einam medituoti, nes tai madinga, jei mes užsiimame praktikomis dėl to, kad norime nubusti – niekas neįvyks, nes tokie norai ateina iš mūsų proto. O kai kyla vidinis noras, vidinė energija mus veda, tada ir įvyksta stebuklai mūsų viduje ir realybėje, kurioje gyvename.

 

Aš kiekvieną dieną skaitau ir žiūriu filmus apie dvasingumą

 

Tai dar vienas mitas. Dauguma galvoja (pabrėžiu žodį „galvoja“), kad jei skaito knygas apie dvasingumą, žiūri filmus šia tematika – jau yra dvasingi ir einu savęs pažinimo keliu. Jeigu tai atlieka kaip jogos pratimą – stebi save ir kylančias energijas, tada jau vyksta kažkoks vidinis darbas. Bet jei žiūri ir skaito tik tam, kad paskaityti ir draugams papasakoti naujas tiesas – tai tėra penas proto iliuzinėms programoms.

 

Kad ir kaip tai nuskambės, vien filmų ir knygų skaitymas neatves į dvasingumą. Atminkite, kad mes gyvename fizinėje dimensijoje ir tik joje aplink mus vykstantys pokyčiai rodo, kokį vidinį darbą mes atlikome.

 

Filmų ir knygų skaitymas yra tik menkas pirmas žingsnis, po kurio seka kartais labai sunkus vidinis darbas – transformacija, kai viskas palink pradeda byrėti. Tuomet sklaidosi visos iliuzijos ir realybė ima keistis.

 

Pamirškite ir išsilaisvinkite iš iliuzijos, kad prisiskaičius knygų ir prisižiūrėjus filmų Jūs nubusite. Čia tas pats, kaip mokytis važiuoti dviračiu – gali pažiūrėti daug filmų, perskaityti daug knygų, kaip važiuoti dviračiu, bet realybėje, kol pats fiziškai neatsisėsi ant dviračio, tol tai tik bus proto sukurta iliuzija, kad aš moku važiuoti.

 

Ir labai svarbu atkreipti dėmesį į savo kelionės vedlio pasirinkimą: ar tai tik žmogus, kuris moka važiuoti dviračiu pasiskaitęs knygų, ar pats realiai važiuojantis dviračiu ir turintis patirties skirtinguose keliuose.
Labai daug aplink yra vedlių, kurie kalba gražius žodžius apie šviesą, meilę, vienaragius ir fantastiškas vizijas meditacijų metu, bet patys nėra praėję gilios transformacijos, patys nėra nėrę į savo šešėlį ir pamilę jį.

 

Tad visada rinkitės vedami savo širdies jausmo, tai kas traukia Jus ir neužsiciklinkite vienu. Eikite ir patirkite kaip įmanoma daugiau, taip Jūs vis labiau ir labiau plėsite savo sąmonę ir vis labiau pažinsite save.

 

Ir atminkime – viskam yra savas laikas, kiekvieno kelionė yra skirtinga, kiekvienas turime savo tempą ir tai nėra gerai ar blogai, tai tiesiog faktas, kurį mums kartais būna sunku priimti.

 

Artautas Jasinskas, Budinanti šviesa

 

Šaltinis: https://budinantisviesa.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite