Moteris ir jos namai. Ką reiškia nenoras tvarkytis namuose?

Apie ką byloja moters abejingumas savo namams? Nuolatinė netvarka, neplauti indai, nešvarios grindys…

 

Širdies gilumoje yra viltis, kad kas nors tai sutvarkys vietoj jūsų ir problemos pranyks savaime. Jūs transliuojate vyrui ir artimiesiems savo bejėgiškumą ir nesugebėjimą būti žmona. O tai jūsų atsakomybė.

 

Tvarka namuose – tai natūralus vidinis brandžios moters poreikis. Jaukūs namai – moters gyvenimo pagrindas, ant kurio kuriami laimingi, teisingi ir brandūs santykiai su vyru, taip pat auga laimingi vaikai.

 

Moteris, nenorinti kurti jaukumo dėl tingėjimo ar nuovargio, nesugeba namuose nieko, negali užmegzti darnių santykių su vyru. Namai – tai svarbiausia moters kūryba. Jie turi tapti jėgų ir įkvėpimo šaltiniu visai šeimai ir jai pačiai. Jaukumas ir tvarka namuose suteikia energijos moteriai, todėl ji labiausiai iš visų būna tuo suinteresuota, rašo „Psychology“.

 

Jūsų namai – tai jūsų veidrodis. Juose labai teisingai atsispindi tai, kuo jūs gyvenate, apie ką mąstote, ką jaučiate, kur srūva jūsų energija: į šeimą ar iš jos.

 

Jeigu jūsų namams trūksta vyriškų rankų, tai jūs nemokate bendrauti su vyrais, nesugebate sąveikauti su jais kaip moteris. Dėl kažkokios priežasties nusprendėte pasikliauti tik savimi ir viską pati kontroliuoti arba atstūmėte vyrą nuo buities darbų dėl jo tariamo nenaudingumo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Buitinių problemų sprendimas – tai pirmiausia jūsų santykiai su vyru, tai jūsų sugebėjimas jaustis moterimi, prašyti ir priimti pagalbą. Namai neturi būti jūsų blogos nuotaikos šaltinis. Tai – jūsų įkvėpimas, jūsų magija, jūsų burtai, sugebėjimas pripildyti namus laimės energijos.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Kaip suteikti namams jaukumo

 

Pradėti reikia ne nuo tvarkymosi, o nuo savo minčių. Ko aš noriu? Ir kaip aš noriu gyventi toliau? Kaip anksčiau ar reikia kažką keisti? Visų pirma, namas yra gyvas, jis „nepriskreto“ prie jūsų. Jis yra pagrindas, ant kurio kuriamas visas jūsų gyvenimas. Čia glūdi gili psichologinė priežastis. Žiūrėkite į namus, kuriuose šiandien gyvenate, kaip į gyvą organizmą. Pakeitę savo požiūrį į būstą, jūs pakeisite savo gyvenimą.

 

Bet koks darbas namuose turi būti sąmoningas. Turite įdėti į jį dalį savęs, savo meilės, nesvarbu, ką darote: lyginate skalbinius, gaminate pietus ar plaunate grindis. Tik taip sukuriama gera namų energija – su meile, o ne tingėjimo ir depresijos būklės. Čia slypi moteriška jėga – padaryti savo namus energijos įkrautais, o ne tuščiais ir šaltais.

 

Moteris savo namuose gali padaryti kur kas daugiau nei darbe. Prisiminkite, kur turite nukreipti savo dėmesį ir energiją – į savo namus, o ne iš jų. rūpindamosi savo namais, valydamos juos, jūs suteikiate savo ir savo šeimos gyvenimui prasmės.

 

Žvelkite į savo namus su dėmesiu ir pagarba. Jauskite juos. Tokia sąveika gali būti moteriai gydanti. Juk namai moteriai – sakralinė erdvė, suteikianti ramybės ir harmonijos, todėl jie neturi būti nesutvarkyti ir išniekinami neigiamomis emocijomis, barniais ir pykčiu. Neleiskite sau apsileisti ir toleruoti nešvaros. Nepataikaukite sau ir prisiminkite, kad už moterišką nevalyvumą tenka brangiai sumokėti. Tokie namai neturi ateities, nes be moters nėra namų.

 

Kaip sukurti gerą namų atmosferą

 

Jūs ne paprasčiausiai šluostote dulkes, o išjudinate energiją. Energija neturi sustingti. Jūs ne paprasčiausiai plaunate langus, o atveriate ir išvalote horizontą savo vyro ir šeimos planams ir tikslams. Moteris – židinio sergėtoja. O židinys – tai šeimos gyvenimas. Nebus židinio – nebus ir šeimos. Bus tik sugyventiniai arba ekonominė santuoka.

 

Buities darbai gali įgauti kitą prasmę ir daugiau neatrodyti tušti bei nereikalingi. Namų rūpesčiai turi būti malonūs, turi teikti įkvėpimo ir džiaugsmo, turi daryti laimingą pirmiausia pačią moterį. Taip ji dalijasi su artimaisiais savo meile ir palankumu.

 

Kai ji lygina patalynę, žino, kad ant jos miegos jai brangiausi žmonės, kai gamina valgį, plauna grindis, skiria savo triūsą jiems. Ir artimieji būtinai tai pajus. To negalima nepajausti.

 

Ir daugiau nenorėsite dirbti demonstratyviai kaip auka, linkstanti po buities darbų našta. Tokiuose veiksmuose nėra meilės, ir to niekam nereikia. Vyras gali nepastebėti naujos staltiesės, bet jis pajus jūsų energiją ir jūsų pastangas rūpinantis šeimos židiniu.

 

Prisiminkite savo vaikystę, kai parbėgdavote namo iš lauko, jums nerūpėjo, kokią staltiesę patiesė mama, bet buvo svarbu, kad namai jaukūs ir kad mama yra namuose. Tai suteikdavo džiaugsmo, laimės, saugumo jausmą. Vyras tam tikra prasme yra kaip vaikas: jis pareina namo, ir jam svarbu patirti tą komforto, jaukumo, rūpesčio ir namų židinio jausmą.

 

Moteris turi būti ne virėja ir indaplovė, o šeimininkė. Ji turi kurti savo namus, žaisti erdvėje, kur viskas priklauso nuo jos minčių, troškimų ir energijos, kur kiekvienas kampelis suteikia jėgų ir dovanoja nuostabų šilumos, šviesos, rūpesčio ir grožio jausmą.

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kristina

Straipsnis gal ir geras,bet namai yra visu:vyro,vaiku…tad tvarkytis privalo visi,bet kaip priverst vyra atlikt nors vyrui budingus darbus:pakeist masinos padangas,sutvarkyt varvanti krana,pakeist spausdintuvo dazus ir t.t.stai ir tenka visa tai atlikt moteriai,o is cia ir nuolatinis nuovargis,nes ji taip pat dirba…

Ona

Reukia vyra girti uz maziausias pastangas kazka padaryti. Uz smulkmenas…ir nebambeti, kad jis nieko nedaro. Giriant vyra, zavintis juo, suteiksite jam jegu ir noro tai daryti. Palaipsniui jis isitrauks i buities gyvenima. Tam reikia jusu meiles ir kantrybes.

Devyndarbė

Nereikia suversti ir nereiks tvarkyti, yra įdomesnės veiklos, nei dulkių valymas ar patalynės lyginimas.

Neindaplove

O kodėl tik moteris turi plauti, virti tvarkyti, jei ji ne indaplovė,

Lina

Kai ipranti kas karta, vos atsikelusi nuo stalo, surinkti ir suplauti indus, veliau rankos automatiskai pacios ima tai daryti. Ir negali iseiti is virtuves to nepadarius.

Taip pat skaitykite