Kokių žmonių gyvenime dažniausiai vyksta stebuklai

Dažnai galima išgirsti pasakojimų apie stebuklingą išgijimą ar kažką panašaus, tačiau dauguma žmonių mano, kad tai yra ne kas kita, kaip iliuzija, kuri dažniausiai nutinka tikintiesiems. Remiantis WWW.PLANETANOVOSTI.COM, naujausi tyrimai parodė, kad stebuklai gali įvykti tiems, kurie patiria visokių grėsmių gyvenime.

 

Edas Eshleris, Ph.D., ilgą laiką dirbo prie kito tyrimo ir atliko tyrimus 16-yje skirtingų Lotynų Amerikos šalių. Jis sugebėjo surinkti ir išanalizuoti 15 400 atsakymų. Prieš šį jo tyrimą „stebuklas“ reiškė kokį nors įvykį, nutikusį dėl mistinės intervencijos.

 

Eshleris sako, kad pastaruoju metu atsiranda daug įrodymų, kad „stebuklas“ visų pirma susijęs su saugumu, kurį galima gauti iš turtų ir išsilavinimo. Autorius įsitikinęs, kad tie žmonės, kurie praktiškai nepatiria paprasčiausių grėsmių gyvenime (bado, būsto trūkumo, ligos ir pan.), netiki mistiniu tam tikrų įvykių paaiškinimu.

 

Dėl tos pačios priežasties Ashleris savo tyrimui pasirinko Lotynų Ameriką. Šis regionas nėra labai turtingas. Jau pirmieji rezultatai parodė, kad apie 57% apklaustų žmonių įsitikinę, jog yra patyrę stebuklą. Po to mokslininkas pastebėjo, kad išsilavinimas ir pakankamos pajamos neturi nieko bendra su stebuklingomis patirtimis. Tuo tarpu skurdas ir nepriteklius stebuklus „traukia“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Atlikęs tyrimą, Eshleris padarė išvadą, kad patirto stebuklo fenomenas prieštarauja bendrai minčiai, kad žmonės dėl greito mokslo vystymosi tampa mažiau religingi. Paprastai žmonės tampa religingi, kai jiems kyla pavojus. Rečiau tai atsitinka, kai gyvenime yra labai mažai problemų.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite