Kodėl negalime ir neturime laukti, kol mus kas nors išgelbės

Iš daugybės žmonių jau daug amžių atimta galia kurti savo gyvenimą, tokį, kokio norisi, o atsakomybė prilygsta sunkiai naštai, kurios vengiama tiek sąmoningai, tiek pasąmoningai. Žmogus įtikėjo savo silpnumu ir priklausomybe nuo kitų aplinkinių, valdžios, medicinos, netikėtų sėkmingų ir nesėkmingų aplinkybių ir pan. Todėl tiek daug nepasitikinčių savo jėgomis, o ką jau kalbėti apie natūralias, ypatingas galias. Jau daugybę metų žmogus sukasi tame pačiame sistemos rate ir laukia geresnių laikų: šviesaus rytojaus, laimės ar išsigelbėjimo… Taip tampa priklausomas nuo kažko…

 

Šiomis dienomis plinta žinutės, kad nusileis gerieji ateiviai ir mus išgelbės nuo visų virusų, suvaržymų, blogio ir t.t. Ir vėl atsakomybė primetama kitiems… ateiviams, nubudusiems, saviugdos metodams, lektoriams, Indijos šventykloms ir kam tik nori. O kur šiame procese Sąmoningas, Atsakingas Žmogus Kūrėjas?

 

Šia žinute galite tikėti, arba netikėti, bet atsakomybė ir sąmoningumas turėtų tapti pačiomis aktualiausiomis temomis, kol bus suvoktos ir įsisavintos.

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite