Kaip laimingą šeimyninę sąjungą įsivaizduoja vyras

Šiuo klausimu nebuvo, nėra ir nebus vienos nuomonės. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Nepretenduodamas į absoliučią tiesą, aš visgi nutariau pasidalinti samprotavimais, remdamasis savo asmeniška patirtimi. Kad ir kas ką bekalbėtų apie šiuolaikinę papročių laisvę, ateitis visgi priklauso tvirtai šeimai.

 

Sąjunga. Laiminga šeimyninė sąjunga – tai harmoninga dviejų “Aš” sąjunga, kurią užpildo meilė, pagarba ir pasitikėjimas. Ilgalaikiai poros santykiai kupini susižavėjimo ir nuostabos jausmų.

 

Meilė. Pasaulyje nėra nieko amžino, viskas keičiasi. Meilė – ne išimtis. Tik ji neišnyksta ir neišgaruoja, kaip daug kas klaidingai galvoja, o turi kelias stadijas – nuo įsimylėjimo link žymiai tvirtesnių santykių. Stiprius santykius suformuoti ir išsaugoti gali tik meilė.

 

“Smulkmenos”. Būti jautriam kasdieninėms “smulkmenoms”: negailėti šypsenų, neprarasti įgūdžio laiku parodyti dėmesį, sugebėti ištarti švelnų ir šiltą žodį, nevengti švelnaus prisilietimo ir bučinio. Tai suformuoja ypatingą šeimos židinio aurą.

 

Diskusija. Tiesą galima pasiekti tik per diskusiją. Tik svarbu, kad ji negriautų šeimos harmonijos. Iš vienos pusės, diskusija leidžia sukurti konstruktyvų planą, kaip išspręsti vieną ar kitą situaciją. Tuo pat metu abi pusės žvelgia viena į kitą su pagarba, išsaugo psichologinę pusiausvyrą. Iš kitos pusės, diskusija priduoda santykiams papildomo aštrumo. Politikos, religijos ar dar kokia nors panaši tema – geriausia sritis aiškintis ir tikslinti savo poziciją.

 

Pozicija. Bet kokioje diskusijoje neišvengiamai užgimsta sava pozicija, kuri toli gražu ne visada sutaps su partnerio pozicija. Ginčytis ne tik galima, bet ir būtina. Tik reikia gerbti kito žmogaus nuomonę ir nepuldinėti vienas kito. Būtina mokėti susitarti ir nusileisti. Tokiu būdu šeimos sąjunga tik sustiprės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pareigos. Pats paprasčiausias būdas pasiskirstyti pareigomis – ramiai atsisėsti ir sudaryti sąrašą, kurio punktus realiai vykdys abi pusės. Paskui drauge aptarti situaciją, pakoreguoti tai, kas gavosi, jeigu reikia, ir surasti optimaliausią variantą. Kad nebūtų nuskriausta nė viena pusė.

 

Pinigai. Finansinės problemos dažnai tampa skyrybų priežastimi. Tačiau šios problemos sėkmingai išsprendžiamos, jei kalbant apie pinigus nebūna nutylėjimų ir abi pusės atviros viena kitos atžvilgiu. Būtinas taktas, būtina tramdyti emocijas. Natūralu, kad kažkas uždirba daugiau. Tačiau tai neturi tapti pretekstu nesutarimams. Nerimas, baimė pradingsta, kai abi pusės jaučiasi dirbančios kaip viena komanda. Vyrams tai labai sudėtinga tema. Svarbu, kad vyras jaustų, jog yra mylimas ne vien dėl pinigų, bet ir už daugybę kitų savo savybių. Nesvarbu, kas kiek uždirba. Svarbu, kad visi pinigai “įkristų” į bendrą šeimos taupyklę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Seksas. Seksas – ne priemonė santykiams aiškintis. O seksas, kupinas gilaus meilė jausmo, gali išspręsti daugumą problemų tarpasmeniniuose santykiuose. Visiškas atvirumas intymiuose klausimuose veda į gilią abipusę pagarbą. Tada nebereikės gėdintis ir drovėtis nuosavų norų, santykiai įgaus harmoningą natūralumą ir stabilumą.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite