Kada į Žemės reikalus įsikiša Šviesos pajėgos?

Įsivaizduokite, kad dalis žmonių gyvena sąmoningai ir kuria džiaugsmą, bet jie nežino kas vyksta tamsiausiuose pogrindžiuose ir tamsos atstovų planuose. Laimingi žmonės kuria sau norimą likimą, todėl kažkieno planuojami blogi darbai jų neturi paliesti, nes tiesiog toks Visatos dėsnis – ką kuri, tą turi. Bet tiek “gėriečiai”, tiek “blogiečiai” dalinasi vienu dangumi ir viena Žeme. Todėl masinės katastrofos negali vienodai visus paliesti. Štai tuomet į pagalbą ateina kiti, matantys viską, kas vyksta mūsų planetoje ir turintys galimybes lengvai sustabdyti katastrofas.

 

Šviesos pajėgos vadovaujasi laisvos valios įstatytu, todėl jei žmonės sąmoningai ar nesąmoningai kuria blogį, jie negali jo stabdyti. Tačiau tokie išimtiniai atvejai yra. Juk ne visi žmonės eina į susinaikinimą. Yra daugybė bundančių ir laimingą ateitį kuriančių žmonių.

 

Deja, apie Šviesos įsikišimo atvejus jokia oficiali žiniasklaida to nepraneš, o jei neturės kitos galimybės, pateiks pagal save, todėl vis daugiau atsiranda žmonių, stebinčių ir kalbančių apie keistus įvykius. Dalinamės vienu iš internete platinamų vaizdo įrašu.

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.


2500

Taip pat skaitykite