Ką reikia žinoti moteriai, kad ilgai jaustųsi jauna

Moteris visada atrodo jaunatviška ir graži, kai ji būna sveika ir laiminga. Išlikti patraukliai, sveikai ir trykštančiai gyvenimo džiaugsmu galima ne tik būnant 25 metų, bet ir bet kokiame amžiuje. Svarbiausia suvokti, kad moters organizmo poreikiai keičiasi kas keleri metai ir stengtis juos patenkinti.

 

Po trisdešimties

 

Daugumą jaunų moterų gąsdina trisdešimtasis gimtadienis ir verčia nervintis. Atrodo, kad dabar jaunystė praėjo galutinai. Ji pradeda ieškoti naujų raukšlių savo veide ir negailestingai šalina žilus plaukus.

 

Visą tą nerimą ir paniką galima nukreipti taikia vaga – tada bus daugiau naudos ir nervų sistemai, ir sveikatai. Po trisdešimties būtina daugiau ilsėtis ir gerai išsimiegoti.

 

Viską, ko nespėjote padaryti per dieną, abejingai atidėkite rytdienai ar „vėlesniam laikui“. Sveikas gilus miegas – jums svarbiausia. Į valgiaraštį įtraukite daugiau vaisių. Dažniau išeikite pasivaikščioti gryname ore, neužsukdamos į parduotuvę nupirkti maisto produktų šeimai.

 

Po keturiasdešimties

 

Kad paruoštumėte kūną būsimiems hormoniniams pokyčiams, aktyviai sportuokite. Ypač naudingi bus kardiopratimai po kelis kartus per savaitę. Nepamirškite pasivaikščiojimų ir aktyvaus poilsio. Švieži vaisiai ir daržovės racione neleis priaugti papildomo svorio, padės išvengti žarnyno problemų ir aprūpins organizmą vitaminais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Po penkiasdešimties

 

Šiame amžiuje kovoti su antsvoriu būna sunkiausia. Įprotis slopinti stresą maistu gali smarkiai pakenkti. Stenkitės vartoti mažiau cukraus. Kartais būna naudingiau vietoj arbatos išgerti stiklinė vandens. Arbatą geriau virti iš vaistažolių (ramunėlių, mėtų, melisos, jonažolių, gudobelės) . Būtina atsisakyti kaloringo riebaus maisto, daugiau patiekalų virti garuose. Svarbu vartoti kuo daugiau daržovių – ir šviežių, ir troškintų. Svarbiausias dalykas – laiku ilsėtis, aktyviai judėti ir sportuoti.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu/


2500

Taip pat skaitykite