Ką pirmiausia pastebite paveikslėlyje? Štai, ką tai atskleidžia apie jus

Pasak Hermanno Rorschacho, žymiųjų rašalo dėmių testo kūrėjo, tai, ką žmogus pamato paveikslėlyje, yra nulemta to žmogaus charakterio ir asmenybės bruožų. Abstraktūs paveikslėliai gali atskleisti tai, kas vyksta žmogaus galvoje, o taip pat parodyti tuos asmenybės bruožus, kuriuos jie stengiasi paslėpti. Pasidarę šį testą apie save sužinosite šį bei tą naujo ir įdomaus.

 

Įdėmiai pažvelkite į paveikslėlį ir pasakykite, ką jame pastebite pirmiausia:

 

Uola: Esate optimistiškas žmogus, kuris lengvai prisitaiko prie aplinkos pokyčių. Su žmonėmis lengvai randate bendrą kalbą ir todėl labai nemėgstate vienišumo. Esate aistringas žmogus, turintis gausybę naujų idėjų.

 

Katė: Esate stabilumą mėgstantis žmogus. Psichologinė ir emocinė pusiausvyra jums yra asmeninio tobulėjimo sinonimai. Be to, esate atsakingas žmogus, kuris visuomet laikosi savo žodžio, rašoma brightside.me

 

Veidas: Esate labai kūrybingas žmogus, kuris pasaulį mato kaip vietą, kupiną naujų galimybių ir pasiekimų. Intuicija, išmintis, laimė ir neblėstančio jūsų smalsumo patenkinimas jums yra svarbiausi dalykai gyvenime. Turite puikiai išlavintą skonį ir esate jautrus menui, poezijai, muzikai ir literatūrai.

 

Teksto ir iliustracijos šaltinis: https://www.tv3.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite