Interviu su Šviesos kariu Donatu Banaičiu

Kaune gimęs Šviesos karys iš Sirijaus žvaigždės

 

Straipsnio autorius Darius Sėlenis

 

Mūsų planetą valdo reptilodai, drakonianai, tamsieji karmos valdovai. Vyksta didelė mūsų akims nematoma kova su Žeme pavergusia Tamsos civilizacija.

 

Tačiau Šviesos kariu iš Sirijaus žvaigždės save įvardijantis Donatas Banaitis (33) ramina iki 2025 metų Žemė bus išlaisvinta!

 

Donatai, save įvardijate Siela, atkeliavusia iš Sirijaus Saulės sistemos.

 

Šis vardas – mūsų visuomenei priimtina terminologija, padedanti įvardinti save kaip asmenybę. Savęs neįvardiju. Neminiu pastarųjų gimtadienių, nebent kažkas pasveikina. Nesureikšminu šio ciklo ir net nepamenu, kiek man metų – berods 32? – po pokalbio patikslino, kad jam 33 metai. – Siela – iš Sirijaus. Tai – brandi, tikslinė ir pokyčio siekianti energija, galinti dalytis su kitais.

 

Tačiau kai kažkas užsispyręs, tauta kenčia, bet nenori priimti šviesių pokyčių, dirbama užsimaskavus.

 

Prašom papasakoti apie savo namus – Sirijų.

 

Tai – tyros Šviesos pasaulis, tai, ką žmonės galėtų pavadinti rojumi. Ten nėra kančios ir piniginės sistemos. Visi gyvena harmonijoje su aplinka ir vieni kitais. 12 dimensijų Visatoje – tai yra penktos dimensijos pasaulis (Žemė – tik trečios) ir viskas yra kuriama sąmonėje holografinių projekcijų principu. Todėl nėra jokių limitų ir gali suprojektuoti bet ką: fizinę planetą, jos gamtą, namus transporto priemones ar fizinį kūną, kokį tik nori. Tiesa, laikomasi tam tikrų standartų – planetos ir namai yra apvalūs. Kūnai – mėlyni pagal Sirijaus saulės spindulius. Iš čia kilo posakis „Indigo žmogus“. Apie tai plačiau pasakoju mano puslapyje http://samoneskelias.weebly.com.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš kur tai žinote? Sutikit, daugeliui skamba, švelniai tariant, it fantastinio filmo scenarijus.

 

Iš savo prisiminimų. 2013 metais mokiausi garsios hipnoterapeutės bei praėjusių gyvenimų regresinių terapijų specialistės amerikietės Dolores Cannon akademijoje (Quantum Helling Hypnosis Academy).
Ten išmokau įvairių technikų, dirbti su žmonėmis, hipnoterapijos, savihipnozės, kurių seansai paremti itin giliais pasąmonės prisiminimais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Po įvairių seansų sugrįžo daug prisiminimų. Sirijus – paskutinysis vaizdinys, prieš man atvykstant į Žemės planetą. Prieš tai siela keliavo labai ilgai, buvo ir už Visatos ribų.

 

Save įvardijate Šviesos kariu. Kariaujate su Tamsa?

 

Šviesa – tai gebėjimas būti sąmoningu. Karys – pasiryžęs atlikti savo misiją, veiksmą, pokytį ir nepasiduoti trikdžiams jo kelyje.

 

Kūnas? Atvykęs čia, turiu atrodyti kaip vietinis. Be to, reinkarnuojantis neturime prabangos rinktis kūno, tad priėmiau tą, koks buvo parinktas.

 

Savo filmuke „youtube“ svetainėje bei knygoje teigiate, kad Žemė – užkrėsta, karantine, ją valdo Tamsos jėgos, karmos valdovai.

 

Trumpai apie tai nepapasakosi. Bet savęs paklauskite, ar Pasaulyje yra tvarka, teisingumas? Ar klausdamas širdies, sąžinės nuoširdžiai gali pasakyti, kad pasaulis sveikas? Ar apsimesime, kad viskas gerai, kai, tarkim Afrikoje, trūksta vandens, pasaulyje tūkstančiai miršta iš bado, o kažkas skundžiasi dėl smulkmenų, turi begalę daiktų, maudosi prabangoje, išmeta tonomis maistą? Akivaizdu, kad yra problemų, suardyta pusiausvyra.

 

Yra gobšuolių ir sukčių, tinginių ir besaikių vartotojų. Bet ar tai drakonianų, reptiloidų ir tamsiųjų civilizacijų, apie kurias kalbate, įtaka?

 

Nebūtina apie jas nekalbėti. Mes visi turime teisę į švarų vandenį, nemokamą energiją, maistą, kokybiškas gyvenimo sąlygas. Bet mūsų teisės suvaržytos arba atimtos ir kažkas toliau kemša pinigines. Korporacijos klesti, nenori, kad mes gyventume normaliai ir sveikai. Ir taip gali elgtis tik psichiškai sutrikę, ligoti, kitų sąskaita gyvenantys žmonės.

 

Patikėkit, kad į mane kasdien kreipiasi daug žmonių, kurie pasakoja prisiminimus apie praeitį, reptiloidus, tamsias ir šviesias jėgas, neslepia, kad kraustosi iš proto, nežino ką daryti? Ir tokius dalykus jie pamena nuo vaikystės, tėvai juos buvo uždarę į beprotnamius, kur juos „gydo“. Tačiau niekas nesikeičia.

 

Reptiloidai, drakonianai sielų lygmenyje gyvena tarp mūsų tūkstančius metų. Jie reinkarnavosi į žmonių kūnus, turi plėšrias energijas, nenori taikos, dalytis, bendradarbiauti, nejaučia meilės, nori dominavimo, lipa per galvas, nuodija ir valdo taikias, ramias sielas, minta jų energija. Pagrindinė forma – baimė, pykti, kaltė.
Kas turėjo įvykti, kad toks esate? Mus dažnai pakeičia sukrėtimas, liga, nelaiminga meilės istorija, ar kiti stiprūs išgyvenimai.

 

Tai – ne mano pasirinkimas. Tiesa, nuo jaunystės domėjausi dvasiniais dalykais, buvau krikščionis, lankiausi bažnyčioje, buvau tikintis, vėliau praktikavau jogą, meditaciją, domėjausi Rytų filosofija, gynyba paremtais kovų menais – aikido. Po to mokiausi savigynos pas rusų armijos kariškį.

 

Ir visą laiką vidinis balsas šnabždėjo, kad kažką būtinai turiu surasti. Ir tam tikru gyvenimo metu įsigaliojo sutartis.

 

Kokia sutartis?

 

Yra sielų sutartys. Mums reinkarnuojantis tam tikru gyvenimo metu gali įvykti suplanuoti įvykiai. Siela pasirenka planą, ką ketina įgyvendinti ir sutartu metu pasigirsta žadinantys „skambučiai“.

 

Sulaukėte skambučio?

 

Iki to laiko buvau pakankamai tradicinis žmogus. Planavau gyvenimą, ketinau imti būsto paskolą, bet 2012 metų sausio 1 dieną, Kaune, kur gimė fizinis kūnas, manyje tarsi sprogo „bomba“.

 

Tą naktį susisiekė Šviesos jėgos ir mintyse išgirdau balsą – „tau laikas prabusti“. Ir man daug kas pasidarė aišku. Supratau, kas yra kas.

 

Tai buvo itin stiprus postūmis, ieškojau informacijos, daugėjo prisiminimų, atradau Dolores Cannon akademiją. Pradžioje galvojau, kad man kažkas negerai, bėgau nuo to, tačiau su savimi negali kovoti. Vyko virsmas, keitėsi sąmonė, akivaizdžiai mačiau kas vyksta už užsklandos, kad žmonės tarsi energetinėmis virvutėmis tampomos marionetės. Vidumi mačiau, kaip manipuliuojama artimaisiais, draugais, manimi, pasauliu.

 

Nuolat sulaukdavau ženklų: kažką pagalvoju svarbaus, po akimirkos pamatau pasikartojančius skaičius, tyrinėju dangų, mintyse klausiu, ar ten kažkas yra, po akimirkos suspindi stipri šviesa prie Sirijaus ar Plejadės žvaigždyno.

 

Atleiskite, bet žinote, ką apie gali pagalvoti didesnė dalis?

 

Minėjau, kad mačiau daug žmonių, kurie lankėsi pas gydytojus, jų nesuprato. O aš supratau. Kas yra psichinė liga? Nukrypimas nuo visuomenės nustatytų normų. Bet jei visuomenės normos yra iškrypusios? Ar normalu apgaudinėti, vogti, žudyti, eiti į karą, kurti ginklus? Akivaizdu, kad finansinė sistema ir valdžia yra korumpuota. Tokios visuomenės normomis, Žemę valdančių politikų ir korporacijų normomis nepasitikiu.

 

Mes turime teisę naudotis nemokama energija, transportu, vandeniu ir daugeliu kitų dalykų. Ar jums patinka eiti į karą, žudyti brolius ir seseris, turėti socialinių problemų? Atsiimkime savo teises, pažiūrėkime į įstatymus!
Gyvenu savo gyvenimą ir, kaip kiti Šviesos kariai, mūsų centrinėje Šviesos grupėje Žemėje yra 144 tūkstančiai, turime misiją pasaulį padaryti geresniu.

 

Kaip į pokyčius reagavo artimieji?

 

Tėvai pradėjo suprasti tik pastaraisiais metais. Pradžioje galvojo praeis – nepraėjo. Sakė, jei nebaigsiu nesąmonių – nebendrausime. Efekto nedavė.

 

Pas psichiatrus nevykau, nes žinojau, kad reikia saugotis tokių instancijų. Studijuodamas naktimis dirbdavau apsaugoje, todėl norint gauti leidimą ginklui, praėjau patikrą: žinojau, kaip atsakinėti, neperžengiant socialinių normų.

 

Tuo pačiu išlikau sąžiningas sau. Su tėvais palaikau ryšį, vėliau jie pamatė, kiek yra panašių žmonių kaip aš, kurie kreipiasi į mane, bendraujame, konsultuoju, padedu. Pamatė, kad organizuoju meditacijas, išlaisvinant planetą, nušviečiant tamsą, tampu sąmoningesnis, spindi meilė.

 

Ką valgo Šviesos karys?

 

Esu veganas. Po nubudimo negalėjau valgyti mėsos bei žuvies produktų, nors iki to ilgą laiką mėgdavau šašlyką, alų. Dabar mano kūno dieta: 70 procentų proteinai ir vaisių bei daržovių sultys, 30 procentų – virtos ir keptos daržovės, riešutai, kruopos.

 

Tiesa, kurį laiką, kai maitinausi veganiškai, tik daržovėmis, nusilpo kūnas, todėl pasidomėjęs giliau, ėmiau vartoti ekologiškus proteinus, vienas pagrindinių – spirulina. Pakito sąmonė ir dabar kūnas – tik transporto priemonė patirtį šią realybę.

 

Kodėl palikote Lietuvą?

 

2012 metais prasidėjo dvasinės paieškos. Tai vadinu savęs pažinimu. Naujose situacijose, bet ne mums įprastoje aplinkoje, sužinom, kokie esame.

 

Gyvenau Norvegijoje, Portugalijoje, Nyderlanduose, dabar vėl – Norvegijoje.

 

Vaikystėje, rašote, jus grobdavo droidai, eksperimentuodavo, norėdami traumuoti pasąmonę.

 

Žmonės juos vadina pilkaisiais ateiviai – jie egzistuoja. Tai – biorobotai. Naktį sapnuodavau, pasaulyje tai patyrę tūkstančiai žmonių, kad staiga nušvinta už pradaryto lango, pučia stiprus vėjas, daužosi langinės ir kažkur iškeliauju. Atlikę eksperimentus jie ištrina prisiminimus ir įdeda dirbtinius. Prisiminimus sugrąžinau, dirbdamas su pasąmone, hipnoterapijos dėka.

 

Fantastika? Bet labai daug skirtingų, vienas kito nepažįstančių žmonių įvairiose pasaulio kampeliuose seniai pasakoja tuos pačius dalykus.

 

Kodėl tamsos jėgos nesunaikina nesislapstančio Šviesos kario?

 

Yra aukštesnysis planas. Didelė klaida, kai žmonės galvoja, kad tamsa visus gali valdyti. Daugelis užmiršta šviesą, todėl yra tokių, kurių misija, padedant aukštesnėms jėgoms, tai priminti.

 

Pagrindiniu ginklu minite meilę. Kas tai?

 

Tyras ryšys tarp dviejų taškų. Tarp manęs ir tavęs, kitos asmens, sienos ar gyvenimo. Jokių reikalavimų nekėlimas. Atvirumas tam ryšiui, sąžiningas keitimasis energija.

 

Kai statome sąlygas – tai korupcija. Aš tave mylėsiu, jeigu tu mylėsi, arba jei elgsiesi taip, kaip noriu, arba kol patenkinsi mano lūkesčius.

 

Tyra meilė turi būti paremta ir tyra meile sau. Todėl negali mylėti kito, jei atmestinai elgsiesi su savimi, arba leisi save skriausti, nes nelieka tyro ryšio.

 

Donatas myli ir iliuminatus, masonus, reptiloidus ir tamsias civilizacijas?

 

Taip, nes jie nėra priešai. Tai tarsi suklydęs sutrikusiu keliu žengiantis brolis ar sesė. Turime jiems su meile priminti, kad jie išklydo iš kelio, užmiršo šviesą. Mes atėjome padėti prisiminti, bet ne bausti. Žinoma, yra žmogaus genai. Mūsų smegenyse yra taip vadinamos reptilinės smegenys, kuriose yra ir agresija, noras kovoti. Todėl kartais reptiliniai instinktai reikalauja kovoti. Reikia būti budriu, stebėti save, savo reakcijas ir elgtis sąmoningai.

 

Matėte drakonianus, reptilijas?

 

Fiziniame kūne – ne, inkarnacijose – taip. Praeituose gyvenimuose bandžiau suprasti, kodėl kai kurie broliai ir sesės renkasi tokį patyrimą ir trumpam tapau vienu iš jų – drakonu. Dariau baisius dalykus, net žudžiau, gėriau kraują. Po šios sąmoningos patirties subrendo užuojauta, supratau, kaip galiu jiems padėti.

 

Teigiate, kad po žeme gyvena įvairios rasės.

 

Taip. Yra ir teigiamos, ir neigiamos senosios rasės. Legendose pasakojama apie trolius, nykštukus, drakonus. Yra žmonių, kurie dalyvavo hipnozės seansuose, yra, kurie, beje ir aš, tai pamena – iš kur tai sugalvota, aprašyta? Kodėl apie tai pasakojama nuo senovės skirtinguose žemynuose? Hobito istorija, mačiau tik flmą, apie požeminius pasaulius – arti tiesos.

 

Donatas turi žemišką merginą?

 

Esu vedęs. Ji – lietuvė, taip pat veganė. Susituokėme prieš šešerius metus. Turime tuos pačius prisiminimus. Mūsų santuoka yra kontraktinė – energetiniame sielos lygmenyje, mes papildome vienas kitą pagal aukštesnį planą. Susitikome, nieko nežinojome apie tuos dalykus ir abu nubudome kartu.

 

Ji atvyko iš Plejadžių, bet originaliai iš Vegos žvaigždės, Lyros žvaigždyne.

 

Jei esate energija, siela, kodėl dirbate?

 

Bet kokia veikla, patirtis vysto sąmoningumą. Išgyvenęs įvairias situacijas gali padėti žmonėms. Labai patogu sėdėti ant sofos, medituoti ir jei kažkas guodžiasi, kaip sunku darbe ar šeimoje, raginti medituoti ir nematyti problemų. Tie patyrimai padeda suprasti vienas kitą.

 

Be to, reikia daryti kažką visuomeniško. Padėdamas žmonėms neprašau jokio atlygio, bet suteikiu jiems galimybę paaukoti.

 

Gyvename struktūruotame pasaulyje ir neatsiriboję nuo sistemos turime ją keisti iš vidaus. Dirbu 4 dienas per savaitę pamainomis po 12 valandų, kitomis dienomis padedu žmonėms. Sąmoningumas pasitikrina ne sėdint ant sofos, o tarkime, kai pliaupiant lietui nuleidžia padangą. Keiki gyvenimą ar išlieki ramus? Ir taip save tikrinu gyvenimo situacijose.

 

Vienuoliai atsiriboja nuo pasaulio?

 

Tik dalinai, nes jei jų nebūtų, šiame pasaulyje žmonės seniai vienas kitą būtų suvalgę. Savo maldomis, praktikomis jie padeda išsaugoti šviesią energiją, palaikyti pusiausvyrą, ramybę.

 

Vieni Šviesos darbuotojai gyvena ramiai, augina gėlęs, prižiūri žemę, padeda, kai kažkas kreipiasi pagalbos. Bet reikia ir Šviesos karių, kurie eina į sistemą iš vidaus, skleidžia Šviesą ir nebijoti pažiūrėti tamsai į akis.

 

Religijos – tuščios, žmonių vedžiojimas už nosies. Supraskime, nei Sidharta, nei Jėzus nepaliko jokių užrašų – tai jų mokinių interpretacijos. Po to atsirado žmonių, kurie iš religijų nusprendė padaryti verslą ir manipuliuoti žmonėmis.

 

Kas aš esu – pats svarbiausias klausimas, kurį turime sau užduoti kiekvieną gyvenimo dieną. Bandžiau tai atsakyti beveik visą gyvenimą ir atradau, kad esu niekas. Manyje nėra asmenybės. Mačiau tik dievišką energiją, kuri pasaulyje nori atlikti pokytį. O forma ir struktūra susidaro pagal sakraline geometriją.

 

Galva skaidri, tuščia, vienintelis vedlys – širdies centras ir sąžinė.

 

Minite, kad pastaraisiais metais vyksta didelis karas tarp Šviesos ir Tamsos. Tamsa pajėgos pralaimėjusi kitose Saulės sistemos planetose įsitvirtino Žemėje, kuri bus išlaisvinta 2025 metais.

 

Tai – preliminari data, bet Žemėje vyksta dideli pokyčiai. Tik pažvelkite už lango – biologinio ginklo išpuolis COVID 19, noras dar labiau suvaržyti ir net atimti žmonių teises, suskiepyti ir įdiegti lustus.

 

Bet pagal progresą, bundančius žmones matome, kad šioje planetoje artimiausiais metais bus tiek daug šviesos, kad tamsa bus priversta pasiduoti. Dabar kyla klausimas ne ar tamsa pralaimės, bet kada ji supras pralaimėjusi Šviesai.

 

Šaltinis: http://samoneskelias.weebly.com/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ricka

Ot lunatikas

Elix

Tai ką jis teigia apie visuomenę, meilę vienas kitam ir panašiai, tikra tiesa. Nežinau kaip dėl iliuminati, reptiloidų, nelabai tikiu. Vienas pastebėjimas būtų,jei jis už šviesą kodėl dirba apsaugos darbuotoju ir moka valdyti ginklą. Nes ginklas skirtas pasipriešinti. Bendrai tai įdomus pašnekovas, tik klausimai keistai suformuluoti. Pvz: “Atleiskite, bet žinote, ką apie gali pagalvoti didesnė dalis?”. Apie ką? Realiai net nesupratau klausimo. Galima būtų formuluoti – Ar nesate susilaukęs nemalonių atsiliepimų iš žmonių apie save? arba Kaip reaguoja kiti į tokį jūsų gyvenimo būdą? :)

janina

nu matosi degtine megsta terbon uzpilt o dirba norgej supermarkete kasininku 4 per 4

Taip pat skaitykite