Egiptas šoke: Elonas Muskas teigia, kad piramides pastatė ateiviai

Muskas padarė dar vieną pareiškimą, kad piramides pastatė ateiviai. Šis pareiškimas sukėlė Egipte pasipiktinimo bangą. Muskas paskelbė įrašą savo „Twitter“ puslapyje, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Po tokio pareiškimo E. Muskas buvo pakviestas apsilankyti Egipte, kad asmeniškai įsitikintų, jog absoliučiai visas piramides pastatė žmonės. Verta paminėti, kad Elonas Muskas ilgą laiką garsėjo labai prieštaringais ir kartais keistais pranešimais.

 

Įrašas sukėlė daugybės žmonių reakcijas. Po juo yra daugiau nei 25 tūkst. komentarų. Net Egipto tarptautinio bendradarbiavimo ministrė Rania al-Mashat išsakė savo nuomonę. Ji rašė, kad labai vertina tai, ką daro „Space X“ vadovas, tačiau tuo pat metu norėtų pakviesti jį į Egiptą sužinoti daugiau apie piramidžių statybą, taip pat aplankyti tų žmonių kapus, kurie dalyvavo jų statybose.

 

Egiptologai mano, kad piramidžių statytojų kapai, rasti praėjusio amžiaus 90-aisiais, yra geriausias įrodymas, kad ateiviai neturi absoliučiai nieko bendra su šiais objektais.

 

Nepaisant to, kad ministras gana draugiškai kalbėjo apie Musko pareiškimą, Egipto paminklų Aukščiausiosios tarybos sekretorius Zahi Hawasas pasipiktino šiuo pareiškimu ir pavadino jį „visiškomis nesąmonėmis“.

 

Dėl daugybės vartotojų puolimo, Ilomas Muskas vis dėlto pripažino pralaimėjimą ir pridūrė, kad jis gali klysti. Verta paminėti, kad „Space X“ direktorius nuo seno garsėja reguliariai skelbdamas įvairius provokuojančius įrašus „Twitter“. Savo ruožtu Muskas šį socialinį tinklą pavadino „karo zona“.

 

Informacijos ir nuotraukos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lapute123

Ne visi protingi,kurie uždirba milijonus ir ne visi kvaili vaikščiodami su ubago lazda….

Taip pat skaitykite