D. Trampo pranešimą, kad koronavirusas nepavojingas vaikams, Facebook pašalino, o Twitter užblokavo jo rinkimų štabą

„Facebook“ pirmą kartą įsikišo į oficialų JAV prezidento puslapio turinį, o „Twitter“ visiškai sustabdė Donaldo Trampo (Donald Trump) štabo teisę skelbti naujas žinutes tvirtindamas, kad Baltųjų rūmų vadovas skleidžia melagingą informaciją apie koronavirusą, praneša BBC Ištrinta buvo žinutė su nuoroda į prezidento Donaldo Trampo interviu TV programai „Fox & Friends“, buvo paskelbta prezidento „Facebook“ puslapyje trečiadienio rytą.

 

Vėliau ji pasirodė asmeninėje Donaldo Trumpo „Twitter“ paskyroje. Paskelbtame vaizdo įraše vaizdo Baltųjų rūmų vadovas teigė, kad ir toliau siekia JAV mokyklų ir mokinių užsiėmimų klasėse atnaujinimo, paaiškindamas, kad, jo manymu, vaikai turi „beveik pilną imunitetą“ nuo koronaviruso. Po kelių valandų žinutė buvo pašalinta iš oficialaus JAV prezidento puslapio socialiniame tinkle.

 

Socialinio tinklo atstovas teigė, kad „Facebook“ buvo priverstas tai padaryti, nes paskelbtame „vaizdo įraše yra melagingų teiginių, kad tam tikra žmonių grupė turi imunitetą nuo koronaviruso“. „Tai pažeidžia mūsų politiką dėl dezinformacijos apie Covidą-19 skleidimą“, – teigė „Facebook“ atstovas. Anksčiau socialinis tinklas jau yra šalinęs D.Trampo rinkimų kampanijos štabo pranešimus, tačiau oficialiam 45-ojo JAV prezidento puslapiui iki šiol pavyko išvengti cenzūros.

 

„Twitter“ atstovė Liz Kelly teigė, kad prezidento rinkimų kampanijos štabo paskelbtas pranešimas pažeidė socialinio tinklo taisykles. Ji paaiškino, kad prezidento komandos darbuotojai turi teisę apskųsti šį sprendimą, tačiau oficialus štabo puslapis bus blokuojamas, kol nebus pašalintas nepasitenkinimą sukėlęs įrašas. „Paskyros savininkas negalės paskelbti naujų pranešimų, kol jis nebus pašalintas“, – sakė ji.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ką pasakė Trampas? Telefoninio interviu metu, kurį transliavo „Fox News“, JAV prezidentas teigė, kad vaikai turi imunitetą nuo koronaviruso, todėl mokytojų ir tėvų baimės dėl jo administracijos reikalavimų atnaujinti mokyklų darbą yra nepagrįstos. „Tuo sunku patikėti, – tęsė savo mintį Baltųjų rūmų vadovas.

 

– Nežinau, kaip jūs į tai žiūrite, tačiau vaikai turi stipresnę imuninę sistemą nei mes. Ypač šiuo atžvilgiu [koronaviruso – red.]. Ir jie neturi su tuo problemų. Jie tiesiog neturi jokių problemų“. D. Trampas taip pat manė esant reikalingu paaiškinti, kad nenori kalbėti apie „visišką vaikų imunitetą“, kad išvengtų kritinių spaudos komentarų. „Įrodymai liudija, kad jiems ši problema neturi įtakos ir mes turime atidaryti savo mokyklas“, – teigė JAV prezidentas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Praėjusią savaitę, atsakydamas į Baltųjų rūmų žurnalistų klausimus, Donaldas Trumpas išsakė panašius pareiškimus. „Pasikartosiu, jauni žmonės turi beveik pilną imunitetą nuo šios ligos, – sakė jis. – Kuo jaunesni, tuo geriau. Jie yra stipresni ir turi stipresnę imuninę sistemą.“

 

BBC pažymi, kad oficialioje JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) svetainėje pabrėžiama, kad vaikai, kaip ir suaugusieji, rizikuoja užsikrėsti virusu. Centras rekomenduoja tėvams kiek įmanoma labiau apriboti bet kokius vaikų kontaktus, įskaitant bendrus žaidimus su bendraamžiais, siūlant juos pakeisti „virtualiais kontaktais“.

 

Daugelis JAV valstijų jau paskelbė, kad mokyklos bus uždarytos bent jau iki 2021 m. sausio vidurio, o visų mokinių pamokos vyks tik internetu. Trečiadienio vakarą JAV laiku paskelbtame oficialiame pranešime Baltųjų rūmų rinkimų kampanijos štabas pavadino socialinių tinklų veiksmus „keliančiais pasipiktinimą ir šališkais“, apkaltinęs „Facebook“ ir „Twitter“ „žaidžiant kartu“ su demokratais.

 

„Prezidentas nurodė faktus, liudijančius, kad vaikai yra mažiau paveikūs koronaviruso infekcijai“, – sakė rinkimų štabo atstovės spaudai pavaduotoja Courtney Parella. „Tai yra dar vienas Silicio slėnio akivaizdaus šališkumo šio prezidento pavyzdys, kai taisyklės galioja tik vienai pusei“.

 

Baltieji rūmai kol kas nekomentuoja šio skandalo.

 

Šaltinis: https://infa.lt


2500

Taip pat skaitykite