Amerikiečių pastorius teigė, kad žmonija neišgyvens iki 2021 metų

Evangelistas Paulius Begley paskelbė dar vieną prognozę, pagrįstą majų pranašystėmis. Anot jo, žmonės neišgyvens iki 2021-ųjų: apokaliptinis įvykis nutiks likus 2–3 dienoms iki Kalėdų.

 

Informacija apie “Paskutinio Teismo dieną” yra išpranašauta majų kalendoriuje. Apokalipsės buvo tikimasi 2012 m., tačiau, matyt, mokslininkai padarė klaidą iššifruodami kalendorių arba patys majai padarė klaidą savo skaičiavimuose. 2020 12 21 tikimasi didžiausio astronominio įvykio: Saturnas ir Jupiteris skris neįtikėtinai arti ir sudarys „žvaigždę“, vieną ryškiausių po Betliejaus.

 

Reginys bus didžiausias nuo 1623 m. Niekada per pastaruosius penkis šimtmečius dvi planetos nebuvo taip arti viena kitos. Saulėgrįža taip pat vyks šią dieną.

 

Žmonės, išanalizavę Nostradamo darbus, teigė, kad alchemikas taip pat numatė pasaulio pabaigą 2020 m. Per šiuos metus įvyko daug nemalonių reiškinių, grasinančių išlikimui. Tikintys pranašystėmis, spėja, kad žmonės gali neišgyventi iki 2021 m., arba jų skaičius pradės mažėti. Jau šiandien milijonams žmonių gresia pavojus dėl potvynių, bado dėl skėrių užkrėtimo, koronaviruso pandemijos ir stichinių nelaimių, ypač dėl vulkaninio ir seisminio aktyvumo.

 

Pranašai perspėjo žmoniją apie bėdas prieš tūkstantmetį. Taip pat verta paminėti, kad pastoriaus Begley praeities prognozės nepasitvirtino, kaip, tiesą sakant, ir kitos pasaulio pranašystės apie žmonijos sunaikinimą. Todėl neverta gąsdintis, tačiau dar nereiškia, kad galime ir toliau gyventi neatsakingai Žemės ir kitų žmonių atžvilgiu.

 

Informacijos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite