Tripirštė mumija iš Peru: ateivis, mutantas ar klastotė?

Gana ilgai mokslininkai ginčijosi dėl palaikų, kurie buvo aptikti netoli Naskos plokščiakalnio. Ekspertams buvo parodytos šešios mumijos, kurias rado vietos ūkininkas, praneša WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

 

Likučiai buvo rasti viename iš urvų, esančių kalnuose, greta pasaulinio garso Naskos plokščiakalnio. Šie palaikai atrodė labai keistai. Mumijos turėjo tik po tris ilgus pirštus ant rankų ir kojų pirštus, kurie buvo skirtingo dydžio. Viena iš mumijų buvo moteris, kita – naujagimis. Dar keturios mumijos buvo kažkokie nesuprantami “ateiviai”, kurių ūgis tik 70 cm.

 

Netrukus atlikta genetinė analizė, kuri parodė, kad mumijų moterų ir kūdikio DNR yra žmogaus. Tačiau tuo pat metu buvo neįmanoma paaiškinti jų keistos išvaizdos. Kai kurie ekspertai teigė, kad mumijos yra mutacijos ar net ateiviai, ypač tos, žemaūgės.

 

Šios mumijos greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Susidomėjimą jomis paskatino ir rankų bei kojų formos, kurios labiau priminė pelekų liekanas. Rentgeno spinduliai parodė, kad pirštai iš tikrųjų yra kaulų pratęsimas ir nėra padirbti. Bet tada buvo atliktas dar vienas tyrimas, kuris parodė, kad ant kojų yra penki metatarsaliniai kaulai. Paprastai tai pasitaiko visiems sveikiems žmonėms. Tuo pačiu metu sąnariai su trimis ilgais pirštais kruopščiai kažkuo užtepti, o tai rodo klastotę, o ne mutaciją. Be to, mumijos rankoje buvo rasta daug daugiau metakarpinių kaulų, nei paprastai būna gyvuose organizmuose. Taip tiesiog negali būti.

 

Taip pat daug klausimų kėlė moters mumijos veidas, kuris labiau atrodė kaip kaukė. Ekspertai tokio dalyko anksčiau nėra matę, todėl yra visiškai tikri, kad mumijos yra ne kas kita, kaip išradingos klastotės.

 

Teksto ir nuotraukų šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite