Prancūzijos ūkininkai šokiruoti: jų lauke pasirodė paveikslas „Tamplierių kryžius“

Viename iš laukų Prancūzijoje buvo rastas keistas ratas. Netikėtas radinys ne juokais nustebino ir net išgąsdino kukurūzų lauko šeimininkus.

 

Liepos 5 dieną milžinišką „Tamplierių kryžiaus“ ženklą, tėvų valdomoje žemėje surado Nicolas Benoit. Iš pradžių vyras pastebėjo, kad ant žemės guli kukurūzų burbuolės. Savo interviu Nicolas teigė, kad buvo šokiruotas ir niekada anksčiau laukuose nebuvo matęs tokių keistų ratų. Tokį, jo manymu, galima priskirti prie vandalizmo.

 

Ilgą laiką panašūs apskritimai reguliariai pasirodo įvairiose Europos šalyse. Ypač dažnai tai pasireiškė praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Apie juos žiniasklaidoje pradėta diskutuoti XX amžiaus pabaigoje. Verta paminėti, kad iki šiol niekas nežino apie tai, kaip formuojasi šie paslaptingi apskritimai.

 

Liepos 5 rastame rate pavaizduotas kryžius dar dviejų mažesnių apskritimų viduje. Benoitas įsitikinęs, kad jis primena tamplierių naudotą kryžių. Tačiau yra keletas bendrų bruožų, susijusių su geležiniu kryžiumi, kuris per Pirmąjį pasaulinį karą buvo nacistinės Vokietijos simbolis.

 

Norėdami pamatyti šį neįprastą reiškinį, daugelis žmonių leidosi į kelionę. Buvusi mokytoja Genevieve Piquet teigė, kad šioje vietoje jaučia didžiulę energiją. Ji įsitikinusi, kad apskritimą padarė kažkoks aukštesnis intelektas. Nicolas Benoit, savo ruožtu, netiki, kad čia ne žmogaus darbas. Vyras nepatikimai žiūri į tikinčius ratilų antgamtine galia, gebančia pašalinti įvairias ligas.

 

Per pastarąsias septynias dienas ūkį aplankė tūkstančiai žmonių. Jie fotografavo, filmavo. Verta paminėti, kad šis ratas sunaikino apie 300 kvadratinių metrų kukurūzų. Benoitas pridūrė, kad tai, kas nutiko, yra siaubingas nuostolis jų šeimai. Žinoma, tokie apskritimai labai gražūs ir neįprasti, bet geriau jų nesulaukti.

 

Informacijos ir nuotraukos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
šiaipžmogus

o ka– negi tas ukininkas veltui leidžia apžiurinet ta fenomena? taigi čia geresnis uždarbis, nei tas kukuruzu derlius–dedi į žiniasklaida ir minios žmoniu iš visu pasaulio kampeliu keliauja pažiuret… visa gyvenviete iš to gali uždirbt ne vien ukininkas– maitinimas keliauninku, apnakvindinimas– visas ”verslo planas”..

Lithy

Nevisi tokie protingi, kad sautu tokia ideja i galva.

Taip pat skaitykite