Plejediečių žinutė Žemės gyventojams

Pastaruoju laiku galima rasti vis daugiau palaikančių žinučių, siunčiamų per Žemės kontaktus iš kitų civilizacijų. Dalinamės viena iš jų.

 

“Mylimieji, sveikiname, jūsų Žemėje atskleidžiama daug svarbių dalykų. Tai galingas likimo laikas, kurio metu reikia judėti pirmyn ir perkelti energetinę sąmonę.

 

Jūs žengiate kitą savo žingsnį Žemėje, o kai kurie iš jūsų žengia kitą žingsnį, palikdami šią Žemę. Nėra tokio dalyko kaip mirtis. Viskas vyksta dieviška tvarka. Tik iliuzijoje gali neatrodyti kaip tiesa, tačiau savo širdyje galite rasti ramybę ir tiesą.

 

Atlikite savo vaidmenį šiame procese, laikydamiesi stabilumo, sukurdami ramybės akimirkas savo širdyje. Sukurkite tvirtą žinojimą širdyje ir atsiduokite savo keliui. Pasinaudokite nauja gyvenimo forma. Šie pokyčiai tarsi atveria langą ir jūs turite didžiulį potencialą susilygiuoti ir nukreipti dėmesį per savo širdį.

 

Mes, plejadai, kartu su likusia visuotinės bendruomenės dalimi ir dvasinėmis sferomis, laikome jums duris atviras ir stabilias, kad galėtumėte pereiti ir vėl susijungti tiesoje. Taip, tai yra dalis galaktikos veiklos, palaikančios energetinius žemės plokštumos pokyčius šiuo metu. Per pandemiją buvo sugriauta daugybė iliuzijų. Tuo pačiu metu gryna šviesos forma daro pokyčius Žemėje.

 

Tai gilių pokyčių laikas. Tai tavo kelionė.

 

Leiskite sau užmegzti bendrystę su kitomis bendruomenėmis. Susitelkite ties vidinės šviesos kūrimu ir šios bendrystės šviesos išlaikymu tarp jūsų kolektyvinių Širdžių, kad ryškiai spindėtų jūsų Žemė.

 

Laiminame,

 

Plejadiečiai”

 

Pilną, originalią versiją rasite: šiame puslapyje.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ddd

Aš tiek neišgeriu….

Taip pat skaitykite