Manoma, kad rugsėjį pro Žemę skries milžiniškas asteroidas: JAV kariškiai jau ruošiasi katastrofai

Birželio 16 d. „Israeli News Live“ paskelbė vaizdo įrašą įspėjantį, kad netrukus pro mūsų planetą skris “monstras” asteroidas. Informaciją apie galimą nelaimę pateikė aukšto rango pareigūnai, dirbantys Pentagone.

 

Buvo tikimasi, kad balandžio mėnesį praskries dangaus kūnas, kaip tik metu daugelyje šalių prasidėjo karantinas. Dabar, pasak NASA, susidūrimas numatytas rugsėjį. Įdomu tai, kad antroji koronaviruso banga taip pat laukiama rugsėjo mėnesį…

 

 

Vienas asteroidas, matyt, nukrito: jis išprovokavo dulkių audrą, pasklidusią virš Atlanto vandenyno, tada neva buvo „smėlis iš Sacharos“.

 

Prieš tęsiant likusių faktų analizę, verta paminėti, kad „Israeli News Live“ yra labai rimtas šaltinis, kuris neturėtų platinanti klastočių ir eskaluoti situaciją.

 

Būtina pabrėžti labai keistą asteroidų, esančių netoli Žemės, statistiką. Jie yra arčiau nei Mėnulis. Balandžio 23 d. jų buvo apie keturiasdešimt, o gegužę jie kažkur dingo – buvo tik devyni. Tokių drastiškų pokyčių neįvyksta: akivaizdu, kad NASA nutyli dalį statistikos.

 

Informacijos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Elix

Prajuokino straipsnis

liepa

Apsirukes,ar seip gerai prissivartojas,labai keistas,truputi nusokes nuo proto.Gaila kad labai susireiksmines, o tai gal ir as patikeciau,nes jei turi tikrai informacijos,tai neaisku, kaip tai paveiktu kiekviena.
Nors ir sapnavau pats keleta kartu si menesi ,kad ateina pasaulio pabaiga
Seip nemaza dalis, mano sapnu tikrai pildosi,o kas blogiausia,tai pildosi negatyvus dalykai.
Beprotiskai noriu prie juros,tai jei jau ateina ta pabaiga, tai pasibusiu:))

Taip pat skaitykite