Karas virš Žemės, kurio mes nematome. Ar tai tiesa?

Jau kuris laikas interneto platybėse pasigirsta kalbų apie Šviesos ir Tamsos pajėgų karą virš Žemės ir mūsų pasaulyje. Daugeliui tai skamba kaip fantastinio filmo scenarijus, todėl retas, kuris priima tai kaip tikrovę. Tačiau YouTube kanale vis pasirodantys žmonių nufilmuoti NSO reiškiniai vis daugiau kelia klausimų, į kuriuos galėtų atsakyti tik tokius reiškinius tiriančios organizacijos. Deja, jos niekada neviešina tokios informacijos ir bet kokius keistus reiškinius skuba paneigti.

 

Žmonės bijo nepaaiškinamų reiškinių, nes filmų ir kitos informacijos dėka įdiegtas nepasitikėjimas ir netikėjimas kitomis civilizacijomis. Todėl net taikios būtybės ne juokais išgąsdintų nieko apie tai nenutuokiantį Žemės pilietį. Galbūt dėl šios priežasties mes nieko nežinome ir galime tik spėlioti kas vyksta.

 

Sakoma, kad Šviesiųjų pajėgų atstovai nesukeltų baimės, nes nuo jų sklindanti energija veikia teigiamai ir raminančiai. Bet tuo dauguma įsitikinti negali. O ką daryti, jei Žemę pultų grėsmingai nusiteikę civilizacijos – neaišku. Turbūt belieka stebėti netikėtus reiškinius, vadovautis savo protu ir nesivelti į svetimus reikalus.

 

Štai vieni iš internete plintančių NSO vaizdų, kai kuriuose šaltiniuose priskiriamų kitų civilizacijų kovai:

 

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nu jau

“filmų ir kitos informacijos dėka įdiegtas nepasitikėjimas ir netikėjimas kitomis civilizacijomis“

sakyčiau, atvirkščiai

Rita

Taip tai tikra tiesa. Ką Jūs čia rodote vaizdo įraše, aš tai mačiau sapne maždaug prieš 2 mėnesius. Ir dar man buvo daig kas paaiškinta. Taip vyksta didžiulė kova dėl mūsų žemės, tarp blogio ir gėrio. Žemės gyventojai – nepasiduokit blogiui!

Taip pat skaitykite