Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie dažniau pildytųsi

Visata dažniau pildo teisingai suformuluotus norus.

 

Daugelio žmonių galvose pilna minčių, įsitikinimų ir blokų, kurie trukdo sėkmingai kurti verslą, būti mylimiems, gyventi pagal savo pašaukimą. Būtina suvokti esminę tiesą: netikėjimas, kad norai pildosi ir yra pats didžiausias kliuvinys jų išsipildymui.

 

Noras be tikslių sąlygų neturi prasmės

 

Jeigu sakote sau, kad norite turėti mašiną, jūs tikriausiai ją turėsite – tačiau neaišku, nei kada, nei kokios būklės. Taigi, noras privalo būti konkretus: kada tos mašinos norite ir kokios norite?

 

Norams naudokime esamąjį laiką

 

Jei žmogus nežino, per kiek laiko noras turi išsipildyti, tuomet galima tiesiog panaudoti dabartinį laiką. Pvz., jei norite rasti meilę, galite parašyti arba pasakyti: „Aš pritraukiu meilę“ arba „Aš esu mylimas“.

 

Noras turi būti paprastas

 

Neformuluokite tokio noro: „Aš noriu, kad visi žmonės taptų geri“. Tai neįmanoma. Be to, šis noras skamba neaiškiai, nes visiškai neaišku, ką žmogus sudeda į žodį „geras“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Noro paprastumas yra viena iš pagrindinių jo greitesnio įgyvendinimo sąlygų. Kitaip tariant, žmogus turi padėti Visata duoti jam tai, ko jis nori.

 

Jokio negatyvo

 

Tokie troškimai kaip „aš nenoriu būti neturtingas“, „noriu, kad šis vyras nemylėtų tos moters“, yra visi neįmanomi dalykai, nes Visata nereaguoja į dalelelytę „ne“.

 

Taip pat verta paminėti, kad noras neturėtų kenkti kitiems žmonėms. Jei norėsite, kad kas nors nukentėtų, to negausite. Nei tiesiogiai, nei netiesiogiai asmens noras neturėtų neigiamai paveikti kitų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Naudingi patarimai

 

Dailyhoro.ru ekspertai pataria žmonėms dažniau užrašyti savo norus ant popieriaus lapo. Norėdami tai padaryti, galite turėti atskirą užrašų knygelę arba didelį lapą, ant kurio bus registruojami visi dabartiniai ir jau įvykdyti norai.

 

Tai gali tapti gyvenimo kokybę gerinančiu ritualu, nes kai užrašome savo norą, mes jau šiame etape formuojame savo mintis.

 

Po to, kai pateikiate norą, turite jį paleisti. Paprasčiau tariant, jums nereikia jaudintis dėl jo išsipildymo ir sutelkti dėmesį į jį. Žinoma, reikia veikti ir stengtis padaryti viską, kas būtina, norint priartėti prie noro išpildymo, tačiau tikrai neverta tapti jo apsėstu.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite