Kaip įsimylėję elgiasi Zodiako ženklai

Astrologė Lilija Banaitienė atskleidė paslaptį, kad įsimylėję Zodiako ženklai elgiasi skirtingai. Paskaitykite ir sužinosite, kas būdinga jūsų Zodiako ženklui!

 

AVINAS

 

Avino ženklo atstovai, tiek vyrai, tiek moterys, yra užkariautojai, padėties ir santykių šeimininkai. Jiems egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio. Juos valdo Marsas, kuris dovanoja aistrą. Dėl šios priežasties labai lengva atpažinti, kai jie yra įsimylėję. Jie nuolat skambina, rašo, komentuoja jūsų nuotraukas, o jūsų nenoras su juo susitikti dar labiau kaitina jį ir skatina aktyvesnį bendravimą su jumis. Deja, kai tarpusavio santykiuose atsiranda daugiau erdvės, reikėtų susimąstyti, nes tai rodo, kad jausmai pradėjo šalti.

 

JAUTIS

 

Santykiai turi vystytis ramiai ir lėtai. Jų negalima skubinti – viską sugadinsite. Tikrosios meilės Jautis ieško labai ilgai, o sutikęs nepaleidžia. Didelės romantikos iš Jaučio tikėtis nereikia, jo meilę atpažinsite iš globos ir rūpesčio. O meilės dydį galite įvertinti pagal dovanų kainą. Jei esate praktiški ir išmintingi, turite jam parodyti savo dėkingumą. Vėstančius jausmus atpažinsite, kai jis nustos jus lepinti dovanomis.

 

DVYNIAI

 

Vyras Dvynys negali atsispirti gražiai moteriai. Tačiau pamatęs dar gražesnę, pamiršta jau turimą. Jis turi tokį stiprų šarmą, kad moterys negali jo pamiršti. Vyrams su Dvynių ženklo moterimis niekada nebus nuobodu: kiekvieną dieną jos bus vis kitokios. Dvynius valdo Merkurijus, todėl jiems labai patinka daug kalbėtis. Pašnekovas turi daug žinoti, kvieskite juos į parodas, galerijas, nauja informacija juos užveda. Dvynių susidomėjimas pradeda nykti, kai pramogos iškeičiamos į gulėjimą ant sofos.

 

VĖŽYS

 

Vienas netinkamas žodis gali užgesinti Vėžio meilę. Nesitikėkite, kad jis pirmas pakvies jus kavos ar į kiną, nes bijos jums sutrukdyti ar sukelti nepatogumų. Tačiau jeigu būsite akylesni, pastebėsite, kad jis atsiranda prieš jus pačiu reikalingiausiu momentu, kai jums reikalinga pagalba. Tik nereikalaukite iš jo daugiau, negu jis gali. Pamatęs, kad to, ko norite, negali suteikti, tyliai pasitrauks.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

LIŪTAS

 

Jeigu pradėsite draugystę su Liūtu, kurį valdo Saulė, susitaikykite su tuo, kad privalėsite leisti jam dominuoti. Įsimylėję Liūtai labai rūpinasi aplinkinių nuomone, todėl stengsis jus supažindinti su savo draugais ir giminėmis. Vesis į vakarėlius, kad pasididžiuotų, pasižymės karališku dosnumu. Kai dosnumas pradės mažėti, verta susimąstyti – jausmai pradėjo šalti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

MERGELĖ

 

Jausmų srityje šio ženklo atstovai pasižymi drovumu, santūrumu. Įsimylėję jie tampa dar pedantiškesni, gali kelias valandas svarstyti, kur pakviesti jus vakarienės. Jie norės jus labai gerai pažinti: pradedant vaikyste, baigiant tuo, kaip leidžiate laisvalaikį. Kadangi ženklą valdo Merkurijus, jiems labai svarbu, kad būtumėte protingas pašnekovas.

 

SVARSTYKLĖS

 

Šį ženklą valdo Venera, todėl tai nepaprastai seksualus ženklas. Tačiau ir čia joms turi būti estetika ir harmonija, jos visada įsimylėjimo būsenos. Tapti aistros objektu irgi nesunku. Kad Svarstyklės įsimylėjusios, lengva pastebėti, tada jos tampa rimtos, patiki jums savo gyvenimo paslaptis, nors kartais ir išgalvotas. Klausykite, ką kalba Svarstyklės apie ateitį, jeigu jų vizijoje yra jums vietos, vadinasi, jus tikrai myli.

 

SKORPIONAS

 

Jį valdo Plutonas, jam patinka paslaptingos ir seksualios asmenybės. Skorpionai – labai charizmatiški ir įdomūs. Jiems patinka nuotykiai, tačiau jus pasiims į nuotykį tik tada, kai išlaikysite jo asmenybės patikrinimo testą. Įsimylėję Skorpionai primena Uraganą, gali atvykti taksi, nors jus skirs 100 kilometrų atstumas, apipils netikėtomis dovanomis, vėstant jausmams pasidarys ramūs ir stabilūs.

 

ŠAULYS

 

Šaulio ženklo atstovai lengvai įsimyli, apie savo jausmus kalba tiesiai, be išsisukinėjimų. Įsimylėję linkę daryti žygdarbius, nebūtinai dėl jūsų, bet būtinai stengsis, kad apie tai jūs sužinotumėte. Šaulys mėgsta stebinti, gali išnirti prie jūsų durų, kai mažiausiai to tikitės, o kai kruopščiai pradeda planuoti susitikimą, tai rodo, kad jo jausmai jums vėsta. Šauliai yra laisvos dvasios žmonės, kurie meilės srityje nemėgsta taisyklių ir apribojimų, įskaitant ir monogamiškus santykius. Meilės reikaluose aistringas ir greitai susižavintis, dažnai keičiantis partnerius, tačiau paklydimų į šoną nelaiko didele nuodėme.

 

OŽIARAGIS

 

Vyras Ožiaragis įsimyli lėtai, bet stipriai ir gali mylėti tol, kol neprarandate jo pasitikėjimo. Vos įsimylėję griebia jautį už ragų pranešdami apie savo jausmus ir ateities planus. Jei vieną kartą prasikaltote, antro šanso nebus. Kadangi juos valdo Saturnas, šis ženklas mėgsta stabilumą, ypač santykiuose, todėl retai linkę į neištikimybę.

 

VANDENIS

 

Vandenio ženklo vyras – pašėlęs, galintis susukti moteriai galvą ir greit išnykti. Tačiau santykiams fantazijos tikrai nepritrūks. Vandenės moterys ieško meilužio-draugo, o santykių negali įsivaizduoti be laisvės. Šis ženklas yra vėjavaikiškas, būdami nepriklausomi jie gali nesunkiai susilaikyti nuo santuokos įsipareigojimų, tačiau lengvai įsipainioja į intelektualinę neištikimybę, flirtą.

 

ŽUVYS

 

Žuvys yra svajotojos ir mąstytojos. Joms reikės ir romantikos, ir vakaro prie ežero, ir žvakių, nes jas valdo Neptūnas. Žuvų ženklo vyras romantiškas ir jausmingas, tačiau kai reikia priimti ryžtingą sprendimą, jam kartais pritrūksta drąsos. Žuvų ženklo moterys – švelnios, paslaptingos, romantiškos, elegantiškos. Jų jausmų pasaulis spalvingas ir nenuspėjamas. Šio ženklo atstovai yra romantikai, todėl ištikimi būna, kol pasitaiko naujas objektas, ir jie visa galva neria į šį meilės sūkurį.

 

Žinoti.lt

 

Šaltinis: www.ve.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite