Kaip atrodo marsiečiai? Nuotraukoje iš raudonos planetos rasta raguoto padaro galva

Klausimas, ar gyvybė egzistuoja Marse, jau seniai domina ne tik paprastus žmones, bet ir mokslininkus. Prieš kurį laiką pasirodė duomenys, galintys pasakyti, kaip atrodo marsiečiai.

 

Garsus ufologas Scotas Waringas tyrė Marso paviršiaus vaizdus, ​​kurie buvo nufotografuoti 2004 m. Jam pavyko rasti dar vieną nuostabų artefaktą – nesuprantamo padaro, kurio ragai raižyti ant kanjono sienos, galvą. Šis kanjonas yra Marinerio slėnyje. Tai yra didelė kanjonų grupė, kurią mokslininkai atrado 1971 m., naudodamiesi erdvėlaiviu „Mariner-9“.

 

Niekas nežino, kaip pakomentuoti Scotto Waringo radinius, nes anksčiau Matteo Lanneo taip pat rado keistą galvą ant NASA pateiktų oficialių vaizdų. Kai kurie mano, kad tai tik vaizduotės žaidimas, tačiau nepaisant to, piramidės Marse gali būti matomos gana aiškiai.

 

Įdomiausias radinys Marse yra Monolitas. Jis buvo nufotografuotas iš daugelio skirtingų kampų, todėl teigti, kad tai tik „šviesos ir šešėlio žaismas“, nereikėtų. Atsižvelgiant į visus šiuos radinius, galima manyti, kad Marse neabejotinai gyveno kažkokia civilizacija. Jos atstovai ant sienų išraižė savo dievų ar aukščiausiųjų vadovų išvaizdą. Be to, kai kurių „marsiečių“ veidai atrodo labai pažįstami.

 

Kalbant apie NSO, daugelis užsieniečių juos vadina marsiečiais. Žinoma, tai visiškai nereiškia, kad jie atvyko būtent iš Marso. Tiesiog taip patogu. Verta paminėti, kad religingi žmonės netiki NSO egzistavimu ir tvirtina, kad ten yra demonų. Tačiau atsižvelgiant į naujausią Waringo išvadą ir į tai, kad marsiečiai galbūt turi ragus, tampa vis sunkiau paneigti demonų egzistavimą.

 

Informacijos ir nuotraukos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite