Informacinė pasaulinė kova – kuo tikėti?

1
458

Pasaulinė pandemija užvirė tikrą informacinę kovą, kurioje labiausiai nukenčia eilinis skaitytojas, nebežinantis kuo tikėti ir pasitikėti. Kiekviena pusė žeria faktus ir argumentus, tad vieni tiesiog numoja ranka ir džiaugiasi pasibaigusi karantinu, o kiti stoja į kovotojų gretas.

 

Jau kuris laikas tęsiasi griežta informacijos kanalų patikra ir tikrinami visi pasisakymai, bent kiek susiję su pandemija ir susidariusia situacija.

 

Pavyzdžiui, neseniai YouTube kanale buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Brazilijos parlamento atstovai įsiveržė į ligoninę, kurioje galimai turėjo būti penki tūkstančiai užkrėstų ligonių ir 200 mirusių. Tačiau buvo rastos tik tuščios patalpos:

 

 

Faktų tikrinimo tinklalapyje ši informacija paneigiama, jame teigiama, kad “Brazilijos parlamentaras supyko, nes naujoji ligoninė COVID-19 dar neveikė”. Detalią informaciją rasite ČIA.

 

Tai kuo tikėti ir pasitikėti?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Štai ir ateina laikas ugdytis sąmoningumą ir loginį mąstymą. Visa informacija, griaunanti žmogaus psichiką ir skatinanti baimę neturėtų tapti dėmesio objektu. Priešingai, derėtų atsiriboti nuo plūstančių žinių pertekliaus ir saugoti savo sveikatą, kurią dabar ypatingai reikia tausoti.

 

Kuo ramesnis žmogus, tuo stipresnė imuninė sistema. Todėl prieš sekant pyktį ir baimę skatinančias naujienas, verta gerai apsvarstyti ar to tikrai reikia.

2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Straipsnis apie niek

Tai kuo bl pasitiket?straipsnis tuscias…