Virš Japonijos pasirodęs mįslingas objektas sukėlė masinę isteriją VIDEO

Keistas objektas, pasirodęs virš šiaurinės Japonijos, sukėlė didžiulį žmonių susidomėjimą, išgąstį ir spekuliacijas. Klausimų lavinos sulaukė net vyriausybė.

 

Nenustatytos kilmės objektas buvo pastebėtas trečiadienio rytą, kabantis virš šiaurinio Sendajaus miesto, kur vietos gyventojai nuotraukomis ir vaizdo įrašais tiesiog užtvindė socialinius tinklus.
Valdžia prisipažino pati kiek suglumusi. Užfiksuotuose vaizduose matyti, kad objektą sudaro balioną primenanti struktūra, pritvirtinta prie skersinių su oro sraigtais.

 

 

Japonijos meteorologijos agentūros atstovas teigė, kad objektas labai panašus į balioną, skirtą orų stebėjimui, tačiau patvirtino kad tai ne jų agentūros įrenginys.

 

Tad visuomenė įsiaudrino dar labiau, diskutuodama ir kurdama įvairias spekuliacijas. Neapsieita ir be ateivių temos, ir netgi kilo kalbos apie galimą koronaviruso platinimą.

 

Vietos policija pasinaudojo sraigtasparniu, kad patvirtinų objekto buvimo vietą, tačiau pasikonsultavusi su įvairiomis institucijomis ir organizacijomis ji buvo bejėgė atsakyti į pagrindinį klausimą – kas tai?

 

Po visų gandų ir spekuliacijų viešai prabilo ir Kyushu universiteto aeronautikos katedra, teigdama, kad prietaisas nepriklauso jiems. Katedros profesorius Shinichiro Higashino „Fuji TV“ pasakojo, kad iš užfiksuotų vaizdų atrodo, jog objekte buvo įtaisytos saulės baterijos.

 

Anot jo, toks įrenginys, ko gero, atlieka mokslinius stebėjimus ar ką nors matuoja.

 

Ši mįslingo objekto paslaptis nusirito per visą šalį, sukrutindama ir valdžios atstovus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Yoshihide‘as Suga teigė, kad vyriausybė žino apie paslaptingą objektą, tačiau paneigė, kad tai yra užsienio vyriausybių darbas ir kad objektas gali kelti žalą.

 

Ir visgi, tiek audringų reakcijų sukėlusi paslaptis gali taip ir likti neįminta. Pranešama, kad objektas pajudėjo link Ramiojo vandenyno, kur valdžios institucijos jį pametė iš akiračio.

 

Nuotraukos ir informacijos šaltinis: https://www.gismeteo.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite