To dar nėra buvę – naftos kompanijos bevertę naftą pumpuoja atgal po žeme

Pirmą kartą istorijoje naftos kainoms tapus neigiamoms, ją prekiaujančios kompanijos pripildė turimus rezervuarus ir pritrūkus vietos saugoti likusią naftą – leista ją pumpuoti atgal po žeme.

 

Kaip praneša „Texas Observer“, situacija tapo gana beviltiška ir kai kurios nafta bei dujomis prekiaujančios kompanijos yra priverstos imtis iki šiol nematytų priemonių.

 

Tvirtinama, kad kai kurios naftos kompanijos net primoka naftos pirkėjams, kad tik jie ją pasiimtų, o jų neatsiradus – tiesiog perteklinę naftą pumpuoja atgal po žeme.

 

Čia verta pažymėti, kad toji nafta nėra pumpuojama atgal į tą pačią vietą iš kur buvo išgauta. Nafta ir suskystintos dujos pumpuojamos į „netradicinius požeminius sluoksnius“ ir tam leidimą išdavė vietos naftos ir dujų reguliavimo tarnyba.

 

Aplinkosauginės organizacijos yra šokiruotos tokiu sprendimu, nes nors ir laikinas, bet leidimas buvo išduotas be jokių viešų svarstymų ir suinteresuotų grupių diskusijų. Bijomasi, kad taip pumpuojant naftą po žeme bus užteršti požeminiai vandenys.

 

„Leidimas taip saugoti naftą kelią didelį susirūpinimą tiek aplinkos, tiek ir vandeningųjų sluoksnių atžvilgiais“, – tvirtina „Environment Texas“ atstovė Emma Pabst.

 

Šaltinis: www.technologijos.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mr. Q

Ateina kiti laikai su laiku gausim nauja technologija kuri pakeis nafta ir dujas
Bet reliai jau senų seniausiai yra ta technologija bet aukštos jėgos neduoda mums jų bet ateina tas laikas kaip gausim viską ką turėjom gaut ir daug visko sužinosim toku daliku kokiu net nebūtų pagalvoja. O su ta technologija nikolas tesla yra iš radęs bet buvo iš jo atimta bet mes ne gautume. Kiek esiu girdėjau kad trumpo dėdė žinojo apie šitą technologija ir 100% pats trampas žino. Na nieko pagyvensim pamatysim ar tai tiesa ar Q

Taip pat skaitykite