Telekinezė

Išvertus iš graikų kalbos, šis žodis reiškia „per atstumą judinamus objektus“. Ir tik su viena minties galia, nenaudojant rankų, kojų ar oro. Telekinezė buvo populiari XIX amžiuje, kai egzistavo dvasingųjų užsiėmimų mada.

 

Garsiausias šioje srityje buvo Daniel Home (Rusijoje – Hume) iš JK. Jis gimė Škotijoje, užaugo JAV ir 1855 m. vėl atvyko į Jungtinę Karalystę. Jis minties galia sugebėjo pakeisti savo kūno augimą, priversti groti gerai paslėptą akordeoną, pakilti į ketvirtį metro ir per orą plaukti mediniu bėgiu. Pats Napoleonas Bonapartas buvo šių eksperimentų liudininkas. Gamtininkas ir Londono klubo narys Williamas Crickas negalėjo racionaliai paaiškinti šių eksperimentų rezultatų.

 

Skeptikai ieškojo apgaulės šiame reiškinyje, tačiau visos jų pastangos buvo veltui. Panašūs sugebėjimai buvo pastebėti ir kitame to meto mediume – italų Eusapia Palladino. Telekinezė iššaukiant mirusiųjų dvasias pasireikšdavo labai dažnai: staiga be jokios priežasties imdavo judėti daiktai.

 

XX amžiaus pradžioje susidomėjimas dvasingumu ir telekineze išblėso, o šis reiškinys vėl atkreipė į save dėmesį tik praėjusio amžiaus 60-aisiais metais. Kulagina (1926–1990) buvo eilinė sovietų moteris. Jauna mergina išėjusi į frontą, buvo sužeista mūšyje ir patyrė keletą rimtų operacijų, po to ji sunkiai susirgo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Gal todėl ji ir įgijo paranormalių sugebėjimų? Septintajame dešimtmetyje apie jos fenomeną buvo kalbama net per televiziją. 1968 m. Vakaruose rodyti filmai su telekinezės eksperimentais ir jie sukėlė gana didelį sujudimą. Kulaginą tyrė 40 mokslininkų, 2 iš jų gavo Nobelio premiją.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite