Teksase rasta keistai atrodanti kaukolė

Prieš šešerius metus internete pasirodė keistos kaukolės nuotraukos. Ji rasta vienoje Teksaso rančų. Tuomet nuotraukos nebuvo plačiai paviešintos. Kaukolės išvaizda intriguoja ir verčia galvoti apie žmogaus ir galvijo hibridą.

 

Žiniasklaida neseniai vėl iškėlė paslaptingos kaukolės temą. Spėliojama, kad kaukolė priklausė elniui ar karvei, kuri kentėjo nuo hidrocefalijos. Ši liga padidina kaukolė smegenų sritį. Tačiau, pasak vietinių ūkininkų, jie yra matę būtybę, vaikštančią vertikaliai, tai yra, ant dviejų kojų.

 

Nuotraukas paskelbęs interneto vartotojas pasakojo apie savo tėvą, kuris gyveno Rio Grande slėnyje. Prieš kelis dešimtmečius jis buvo šokiruotas, kai horizonte pasirodė tikras monstras. Nuotraukų autorius dar niekada nebuvo matęs savo tėvo taip išsigandusio, nors jis dažnai klajojo po gamtą.

 

Yra pasakojimas apie du medžiotojus, kurie prie paruošto masalo laukė elnių. Staiga iš niekur atsirado padaras su gyvūno kūnu ir žmogaus galva. Būtybė judėjo ant dviejų kojų. Medžiotojai išsigando ir iškart paliko mišką, o gandai apie klajojantį monstrą greitai pasklido aplinkui.

 

Keistoji kaukolė rasta netoli vienos rančos. Jos savininkas pastebėjo keistus gyvūno likučius kelio pakraštyje. Kūnas priminė briedį, bet galva buvo visiškai kitokia. Vyras nusprendė paimti tik kaukolę ir parsinešti ją namo.

 

Iki šiol logiškiausiai atrodanti teorija yra ta, kad rančoje buvo veršelis su retu genetiniu defektu – buldogo galva.

 

Teksto ir nuotraukos šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite