Su įvairiomis anomalinėmis žiniomis susiję vaizdo įrašai YouTube: ar turite mėgstamus kanalus? O gal patys keliate ten savo vaizdo įrašus?

Keisti, nepaaiškinami reiškiniai lydi žmones nuo pat mūsų rūšies atsiradimo. Žinoma, šiuo metu mokslas jau gali lengvai paaiškinti nemažai tų dalykų, kurie mūsų protėviams atrodė kaip patys tikriausi stebuklai, tačiau kartas nuo karto žmonės vis dar susiduria su įvairiomis keistenybėmis.

 

Kažkada įvairius nepaaiškinamus įvykius galima buvo tik nupasakoti žodžiais arba aprašyti. Šiuolaikinės technologijos leidžia juos įamžinti žymiai įvairesniais būdais. Vienas modernesnių – vaizdo įrašai. Na, ir, žinoma, jei norime vaizdo įrašų, visi dažniausiai keliaujame į YouTube. Šią svetainę 2005 metų vasario 14 dieną įkūrė trys „PayPal“ darbuotojai; Chad Hurley, Steve Chen ir Jawed Karim. Vėliau ją nupirko bendrovė „Google“. Čia rasti tikrai galima visko: nuo paskaitų apie dvasingumą iki netyčia nufilmuotų NSO, nuo dokumentinių laidų apie įvairius nepaaiškinamus reiškinius ir kitokias pasaulio paslaptis iki parduotuvių stebėjimo kameromis netyčia nufilmuotų keistų būtybių.

 

Gyventi pasaulyje, kuriame nebelikę paslapčių, nuobodu?

 

Mūsų pasaulis vis dar pilnas paslapčių, o paslaptys visada vilioja smalsuolius. Noras pažinti ir suprasti tai, kas nepažinta mus intriguoja, kelia susidomėjimą. Juk stebėti vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas keistas naktį per kelią žirgliojantis sutvėrimas, be niekieno pagalbos per kambarį judanti kėdė, skraidantis arbatos puodukas – tai visai kas kita, nei žiūrėti siaubo filmą. Kad ir kaip puikiai tas filmas sumontuotas, kad ir kokie geri specialieji efektai pritaikyti – juk mes žinome, jog viskas netikra. Tuo tarpu, net ir labai neaiškiai nufilmuota nuo kranto į vandenį nerianti į žmogų panaši būtybė, turinti žuvies uodegą, tikrai ne vienam gali sukelti labai prieštaringus jausmus: ai, nesąmonė, sumontuota… bet… o gal… geras, ir dar vienas panašus įrašas… įdomu, kas čia… nejau…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Visiškai pasitikėti viskuo, ką galima rasti vaizdo įrašų pavidalu tikrai neverta. Deja, nemažai tos viešai pasiekiamos medžiagos tikrai gali būti tiesiog falsifikuota, ar šešėlių žaismas, o keistas per mišką einantis į žmogų panašus sutvėrimas – koks nors nešvarus, išvargęs, ar net apsigimęs valkata.

 

Vis tik nemažai įrašų priverčia ir susimąstyti. Na, iš kur senovės hieroglifų raižytojai galėjo žinoti, kaip atrodo lėktuvas? Arba žmogus su skafandru? Kas pajudino tą kamuolį kieme ir kodėl antklodė ėmė ir perskrido per kambarį? Kas tos keistos balkšvos, į žmones panašios būtybės traukiančios kažkur keliu?

 

YouTube: kai kam tik laiko praleidimas, o kai kam ir realus uždarbis

 

Įvairių keistų ir nepaaiškinamų vaizdo įrašų stebėjimas gali būti tik pramoga, arba galima rasti tokių įrašų, kurie yra mokomieji. YouTube kanale žmonės dažnai dalinasi savo rastais metodais, pasakoja apie tai, kaip galima išmokti medituoti, apsisaugoti nuo nužiūrėjimo, išvalyti savo namų energetiką, kaip melstis, kaip išmokti išgirsti savo angelo sargo balsą ir t. t.

 

Nemaža dalis šios informacijos nemokama, tačiau būtent per tai įvairūs asmenys net surenka savo vedamų kursų grupes, paslaugų užsakymus, parduoda įvairius gaminius. Kai kam YouTube kanalas yra tikrų tikriausia darbovietė, užtikrinanti pastovias pajamas. Žmones net perka peržiūras tokiuose tinklapiuose, kaip, pavyzdziui, PopularityBazaar, kad padidintų savo kanalo žinomumą.

 

Kviečiame mūsų portalo skaitytojus pasidalinti nuomone apie tai, kokios informacijos YouTube jie ieško ir pagal ką ją atsirenka, kokius dėmesio vertus kanalus galėtų parekomenduoti kitiems. Jus labiau domina paranormalūs reiškiniai, ar įvairios su dvasingumu susijusios temos? Taip pat, ar pakankamai informacijos randate lietuvių kalba? Kokiomis kalbomis klausote įrašus? O galbūt kažkas iš jūsų pats esate YouTube’ris?

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite