Pandemija, riaušės, ateivių invazija… Kas dar? Ko mes bijom?

Pandemija prasidėjusi pasaulinė sumaištis vis įgauna naujų atspalvių ir krypčių. Vieni grūmoja pirštu, kad visi laikytųsi taisyklių, o kiti mosuoja pirmiesiems konspiracijos teorijomis. Žmogui, kuris dirbo savo darbus ir nesigilino į kitus dalykus, nebeaišku kuo tikėti. Tai ką daryti, kai nebegalima pasitikėti net savo paties mintimis?

 

Pirmiausia reikėtų vadovautis aiškiais faktais, racionaliu protu ir nustoti vieni kitus gąsdinti. Baimė visada užtemdo protą, tuomet nebe suvokiame kas vyksta, mūsų organizmas įsitempia ir tampame pažeidžiami.

 

Žmogus daugybę amžių gyvena baimėje ir pats ją kuria bei kursto. Jei svajojame apie rojų žemėje, pirmiausia reikėtų pradėti nuo savęs, o neieškoti kaltų.

 

Jau kuris laikas interneto platybėse sklando įvairios gąsdinančios teorijos. Turbūt geriausiai jas atspindi šis paveikslėlis (autorius Thio Joe):

 

 

Žinoma, visi matome kas vyksta, tačiau derėtų išlikti stabiliems ir nepulti į paniką. Niekas mūsų neužgrobs, nesunaikins ir dar kažko nepadarys, jei gyvensime taikoje patys su savimi ir aiškiai suvoksime kas vyksta bei atitinkamai reaguosime.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nevertėtų bijoti ateivių ar apokalipsės dėl šių priežasčių:
– ateiviai, jei būtų norėję, seniai būtų užgrobę. Peržiūrėjus įvairius pasakojimus, galima daryti išvadą, kad jie taikūs ir saugo žmones nuo jų pačių neracionalių veiksmų pasekmių;
– baimė kurstoma tik dėl noro kontroliuoti. Tačiau niekas neįbaugins, jei patys to nenorėsime;
– apokalipsė skirta sunaikinti “blogiui” ir “nuodėmėms”, kad ateitų rojaus laikai. Tai dar viena kontrolei naudinga teorija. O kelias į tą trokštamą rojų gali būti toks, kokį pasirinksime. Tiksliau, jis prasideda ir baigiasi kiekvieno viduje.

 

Rūta Steponavičienė

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite