Neilas Armstrongas patvirtino, kad kai kurie nutūpimo į Mėnulį kadrai buvo sumontuoti

2012 m. mirė legendinis kosmonautas, Neilas Armstrongas. Kai kurie jo pareiškimai vis dar šokiruoja.

 

Neilas Armstrongas prisilietė prie Mėnulio paviršiaus 1969 m. liepos 21 d. kartu su Buzzu Aldrinu. Niekas neneigia astronauto nusileidimo fakto, tačiau tariamai Mėnulyje padaryti fotokadrai, daug kam kelia klausimų.

 

Kai astronautai grįžo į Žemę, įvyko avarija: komanda susidūrė su degalų trūkumu. Problema buvo išspręsta rankiniu būdu kontroliuojant laivą.

 

2011 m. Armstrongas, kuriam tuo metu buvo 81 metai, davė keletą interviu būdamas Australijoje. Jis pastebėjo, kad žmonės, ypač tam tikra jų dalis, negali gyventi be sąmokslo. Vyras teigė, jog anksčiau ar vėliau kažkas pakartos skrydį ir ant Mėnulio paviršiais ras pamirštą fotoaparatą. Tai bus paaiškinimas absoliučiai visoms spėlionėms.

 

Žurnalistas Alexas Mully taip pat pasiteiravo apie informacijos nutekėjimą, ir kaip 800 tūkstančių darbuotojų negalėjo išlaikyti didžiosios kadrų klastojimo paslapties. Neilas Armstrongas atsakė, kad mėnulio modulio nusileidimas užtruko 12 minučių ir 32 sekundes, o vaizdo įraše rodomos tik paskutinės trys minutės.

 

Yra daug faktų, įrodančių fotografavimą studijoje. Sąmokslo teorijos vargu ar kada nors pasibaigs, nes jų atsiradimui yra daugybė priežasčių. Pats Neilas paskelbė praradęs fotoaparatą Mėnulyje, o pasauliui reikėjo parodyti, kaip viskas vyko.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite