Mūsų galaktikoje gali būti daugiau nei trisdešimt civilizacijų

Neseniai, atlikdami nežemiškų civilizacijų paieškas, mokslininkai rado įrodymų, kad vos per kelis dešimtmečius galime rasti gyvybę už savo planetos ribų. Šiuo metu tikimybė suieškoti gyvas būtybes kosmose žymiai padidėjo, nes buvo patobulinta įranga, erdvėlaiviai ir kitos priemonės, reikalingos veiksmingai misijai tyrinėti žvaigždes ir planetas.

 

Tiksliai apskaičiuoti, kiek nežemiškų civilizacijų iš tikrųjų galėtų egzistuoti, neįmanoma, bet Notingemo universiteto mokslininkai į šį klausimą žvelgia iš visiškai kitos perspektyvos. Tyrėjai įsitikinę, kad mūsų galaktikoje iš tikrųjų gali būti daugiau nei trisdešimt civilizacijų.

 

„Mūsų galaktikoje turėtų būti daugiau nei 30 civilizacijų, atsižvelgiant į tai, kad intelektualiam gyvenimui kitose planetose, tokiose kaip mūsų, vystytis reikia maždaug 5 milijardų metų“, – teigia naujausio tyrimo autorius Christopheris Conselis.

 

Šio tyrimo tikslas yra įvertinti evoliuciją ne tokiu dideliu mastu kaip anksčiau. Panašus skaičiavimas buvo vadinamas Koperniko astrobiologine riba. Šis skaičiavimas rodo, kad intelektualiam gyvenimui susiformuoti vidutiniškai reikia 5 milijardų metų. Mūsų planetos atveju civilizacija buvo visiškai susiformavusi jau per 4,5 milijardo metų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ekspertai pridūria, kad jei kitose planetose egzistuoja intelektuali gyvybė, atsiradusi maždaug tuo pačiu metu kaip ir mūsų planetoje, tai iš viso galaktikoje gali būti 36 civilizacijos. Mokslininkai planuoja tęsti tyrimus šia kryptimi, kad gautų tikslesnius šios teorijos įrodymus.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Pasikartosiu savo teiginyje jog mūsų Paukščių tako Galaktikoje yra vienas milijardas šeši tūkstančiai keturiasdešimt trys supercivilizacijos susijungusios į vieną junginį Galaktikų tarybą,kuri turi bendra karinę galią- galaktikos karines pajėgas,bei tarybą susidedančia iš milijardo šešių tūkstančių keturiasdešimt trijų parlamentarų. Mūsų žemės narystė yra suspenduota,nes ji pralaimėjo karą su torno ir prunsų civilizacijomis ir buvo sunaikinta prieš keliolika tūkstantmečių. Dar panašiai tiek yra civilizacijų kurios nepanoro jungtis į tarybą ir savo interesus gina kiekviena atskirai.Taip kad mielieji mūsų paukščių take vyksta įdomūs įvykiai,kai kada pagalvoju kaip gerai, kad mes jau nebeturime supercivilizacijos statuso…Kiti dėl mūsų ramybės kariauja ir aukoja savo karių gyvybes.

...

Malonu žinoti, kad tave jau paleido iš gydymo įstaigos. Buvau pasiilgęs tavo aštraus proto.

inkognito

Iš kur pas tamsta tokia klaidinanti informacija? Aš niekada nesinaudojau psichiatrinės gydymo įstaigos paslaugoms,bet kiek girdėjau ten yra vietų patologiniams melagiams ir šmeižikams,siūlau tamstai ten kreiptis jei turite sveikatos draudimą…

Musu planeta valdo

geriau nekreip jokio demesio i primato rasinejimus

...

Žmogau, atsibodo tavo sapalionės seniai. Nesakau, kad tavo pezalai neįdomūs, gražiai rašai. Bet išleisk fantastinį romaną ar dar ką nors. Tikrai nusupirksiu ir perskaitysiu. Bet, kai fantazijas pradedi maišyti su realybe, tai jau nesveikai skamba.

inkognito

Esi gana ribotas ir pasikėlęs psichopatas jeigu skaitai kad turi išimtinę teisę spręsti ,kas yra fantazijos ir kas ne. Tai kas tavo nuomone yra fantazijos mano žinojimu ir patyrimu yra realybė,ir ne tau man nurodinėti ką turiu daryti,o jei nepatinka išjunk televizorių neprimetinėjęs savo nuomonės kitiems…Ir nekelk savęs aukščiau kitų manydamas kad tik tu turi monopolį į pasaulio teisuolio ir išminčiaus vardą,kai esi tik smirdintis trolis.

Taip pat skaitykite