Moteris po klinikinės mirties nustojo būti ateiste

Kaip ir daugelis Kinijos žmonių, Xue Mei buvo įsitikinusi, kad aukštesniųjų jėgų nėra. Moteris laikėsi marksizmo idėjų ir kiekvieną kartą apie tai teigdavo kitiems. Tačiau vienas nemalonus atvejis sugriovė moters įsitikinimus, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Kinijos gyventoja kentėjo nuo lėtinio kosulio. Vienos procedūros metu (švirkščiant vaistą į veną) ji išgirdo tarsi traukinio triukšmą ir prarado sąmonę. Po akimirkos moteris atsidūrė keistame tunelyje. Xue Mei iš baimės tiesiog skrido juo. Moteris rėkė ir norėjo sugrįžti, tačiau nesugebėjo sustoti. Niekas negirdėjo riksmų ir pagalbos prašymų.

 

Labai greitai moteris suprato, kad jos siela atsiskyrė nuo kūno. Nebuvo jokio skausmo ir diskomforto, bet buvo nesvarumo jausmas. Staiga ją apsupo keistos būtybės, kurios telepatiškai nuramino Xue Mei ir išreiškė užuojautą.

 

Kai tunelis baigėsi, ji atsirado nepaprastai švariame, šiltame ir šviesiame pasaulyje. Jame karaliavo harmonija ir ramybė. Moteris stebėjo įvairių objektų molekules, kuriuose buvo kiti pasauliai.

 

Mirčių tyrimo fondo tinklalapyje Xue Mei taip pat rašė, kad matė absoliučiai viską, kas nutiko jos fiziniam kūnui: kaip suskambėjo telefonas ir ką gydytojas liepė padėjėjams.

 

Moteris turėjo mažą vaiką, todėl privalėjo grįžti į gyvųjų pasaulį. Jos siela staiga vėl pateko į kūną ir pajuto negalavimus.

 

Kinietė dėkinga likimui už tokią patirtį: dabar ji tikrai žino, kad yra kitas pasaulis, kuriame nėra vietos sunkiems jausmams, rūpesčiams ir skausmui. Moteris dabar mažiau bijo mirties, o jos pasaulio supratimas labai pasikeitė.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Rugiagele200

Tikrai labai idomu,p

Makaronas

Jaučiu, kad po psichotropinių grybukų ji dar ne tiek pamatytų :D

Taip pat skaitykite