Malaizijos metafizikas numatė katastrofas 2020 m. Su kuo žmonija dar susidurs?

Per vieną iš savo praėjusių metų paskaitų metafizikas iš Malaizijos, Anthony Cheng savo auditorijai papasakojo apie nelaimių, įvyksiančių 2020 m., seriją. Anot portalo Planetanovosti.com, vyras šiuos metus pavadino stichinių nelaimių, bado ir krizių laikotarpiu.

 

Anthony Chengas prognozavo keturiolika nelaimių, iš kurių septynios jau išsipildė. Taigi, keletą mėnesių prieš tai, kai Kinija informavo pasaulį apie pandemiją, metafizikas kalbėjo apie pasaulio ekonomikos krizę, globalią bedarbystę, viruso atsiradimą, vabzdžių padarytą žalą, išteklių trūkumą, globalią izoliaciją ir politinius pokyčius.

 

Anot metafiziko, antroji 2020 m. pusė taip pat nebus rami: tikimasi didelių potvynių, žemės drebėjimų, sausrų ir chaoso, susijusių su prekybos karais ir maisto krizėmis. Šie metai stichinių ir technologinių nelaimių laikotarpis. Tačiau prognozuojama ir šviesi ateitis: netrukus ateis naujos pradžios, atgimimo metai.

 

Norint išgyventi globalius visuomenės ir gamtos pokyčius, reikia elgtis su pinigais kuo protingiau, pamažu plečiant savo verslą. Vis tik 2020 m. tinkami pradėti įgyvendinti idėjas ir planus. Galite uždirbti daug pinigų be didelių investicijų. Šiandien perspektyviausia sritis yra interneto technologijos. Tikriausiai visi tai pastebėjo karantino metu.

 

Kitas svarbus dalykas yra ne tik fizinės, bet ir emocinės sveikatos stebėjimas. Būtina kontroliuoti nerimą ir intensyvių emocijų antplūdį.

 

Galbūt tikrai verta pasitikėti žmogumi, gerai išmanančio senovinį kinų likimo veikalą „Pokyčių knyga“, feng shui, numerologija ir turintį 15 metų patirtį metafizikos srityje, žodžiais…

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Magdeleite

Viskas bus gerai, o jei ir bus kokie kataklizmai, tai kaip visada. Kas liecia zmogaus sukurta virusa del ekonomikos suzlugdymo ir zmonijos zeminimo, tai siuo atveju , kai kam bus ne kokie pyragai. Ramybes, meiles ir taikos Zemeje. Bukite palaiminti Zemiskieji Angelai.

IceViper

Laukiam nesulaukiam pokyčių.

Taip pat skaitykite