Kaip suprasti, kad išties save mylite

Štai aš, pavyzdžiui, mėgstu gyventi gražiai: skaniai maitintis, gražiai serviruoti stalą ir pateikti patiekalus arba pasėdėti jaukiose kavinaitėse, kur visa tai moka padaryti gražiai ir su skoniu. Mėgstu, kai namuose jauku, mėgstu gražiai rengtis ir kiekvieną dieną detaliai apgalvoti, kaip atrodysiu, rinktis gražius aksesuarus, atitinkančius tą vaizdinį.

 

Mėgstu puošti gyvenimą įdomiais įvykiais, kelionėmis į naujas vietas, o dar – įkvepiančiais pokalbiais su artimais savo dvasia žmonėmis. Man patinka, kai gyvenime viskas gražu. Taip, galbūt ne visada idealu, tačiau gražu ir būtent taip, kad man išties visa tai patiktų. Patiktų mano gyvenimas.

 

Dėl to puošiu jį skaniu ir naudingu maistu, ryškiomis drabužių spalvomis, gera muzika, puikiais žmonėmis, mėgstamais kvepalais, kurie mintyse mane nugabena ant vandenyno kranto ar į žydintį sodą, puošiu gyvenimą aksesuarais ir kosmetika, o dar – bloknotais ir gražiomis užrašų knygutėmis. Ir taip – aš labai myliu save, o kaipgi kitaip?

 

Esu tvirtai įsitikinusi, kad jeigu jūs save mylite, būtinai sieksite paversti savo gyvenimą maksimaliai komfortišku ir gražiu. Kad jums patiktų toks gyvenimas, kad išties kaifuotumėte nuo jo ir nuo įvairių kasdieninių nedidelių malonumų.

 

Patikėkite, nepriklausomai nuo jūsų materialinės padėties, jeigu išties save mylite, gyvensite gražiai, juk “gražiai gyventi neuždrausi”. Pavyzdžiui, rengsitės švariais ir tvarkingais drabužiais ir visai nebūtina, kad jie būtų brangūs. Jūs paprasčiausiai negalėsite sau leisti senų, jau sunešiotų drabužių, juk jūs save mylite ir rūpinatės savo vidiniu bei išoriniu komfortu. Ir tai puiku. Taip ir turi būti, jeigu išties save mylime.

 

Ir atminkite, kad jeigu jaučiatės nepatenkinta savo gyvenimu, jūs visada pajėgi jį pakeisti, o dar geriau – susiraskite tai, už ką jau dabar galite jausti dėkingumą. Juk kol esate nepatenkinta gyvenimu, šis gyvenimas paprasčiausiai eina pro šalį. Mylėkite save ir darykite viską, ką pajėgiate, kad gyventumėte ir mėgautumėtės gražiu gyvenimu tiesiog čia ir dabar, o kada nors paskui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Neatidėkite gyvenimo ateičiai, naudokitės visomis galimybėmis, visais momentais, kuriuos dovanoja gyvenimas, visais jo suteikiamais šansais. Vaizdžiai tariant, mokykitės gyventi tame tarpe ir lietui lyjant, užuot laukusi, kada pagaliau lietus pasibaigs, kada iš už debesies pažvelgs saulutė ir pasirodys vaivorykštė. Ryškus skėtis jums į pagalbą! Atminkite – jei gyvenimas davė jums citriną – jūs visada galite pasigaminti iš jos skanų limonadą. Sėkmės!

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite