Kada kirpti plaukus?

Vedų astrologija teigia, kad kirpti plaukus rekomenduojama tik palankiu laiku. Ajurveda moko, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas. Mes kasdien jaučiame savo kūne energijos pakylėjimą arba nusilpimą ir tai yra susiję su mūsų plaukais. Apie tai moko ir kinų medicina. Plaukai, tai tarsi antenos per kuriuos mes gauname kosminę energiją. Plaukuose kaupiama energija, todėl žmogus turintis ilgus plaukus turi geresnę intuiciją.

 

Dažnai pastebima, kad moterys po didesnių išgyvenimų, stresinių situacijų ir skyrybų keičia savo šukuoseną arba plaukus nusikerpa. Indijos jogai, įvairūs burtininkai ir magai nešioja ilgus plaukus. Jie jų nekerpa, nes plaukuose slypi jų galia.

 

Kai kurie ajurvedos specialistai teigia, kad viena iš priežasčių kodėl moterys patiria stresą ir vidinį nepasitenkinimą yra plaukų nusikirpimas trumpai. Kadangi ilgi plaukai skirti ne tik grožiui, bet per juos moteris gauna ir energiją. Turėdama ilgus plaukus moteris turės daugiau jėgų šeimininkaudama namuose ir bus laimingesnė. Žinoma laikas nuo laiko moteriai plaukus reikia patrumpinti, todėl labai svarbu žinoti, kokiu laiku tai daryti.

 

Plaukų kirpimas kada tik sugalvojame nėra racionalus veiksmas, todėl jam vertėtų ruoštis iš anksto ir planuoti. Kirpdami plaukus ir nagus prarandame dalį energijos, bet tai nereiškia, kad jų nereikia kirptis. Tiesiog reikia žinoti kada tai daryti, kad rezultatas būtų palankus. Jeigu kirpsime plaukus ir nagus neplanuodami ir nepalankiu laiku, tai yra tikimybė prarasti energiją, susirgti, gali susilpnėti mūsų imunitetas ir pasijusti silpnumas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vertėtų žinoti, kad plaukus ir nagus nepalanku kirpti iš karto pavalgius. Tai lengvai paaiškinama tuo, kad tam, kad pasikrauti energijos mes valgome, o jeigu iš karto po valgio kirpsimės plaukus ar nagus, tai energiją prarasime.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pagal vedų astrologiją plaukų kirpimui didelę įtaką turi mėnulio padėtis. Nuo pirmos iki penkioliktos dienos kerpami plaukai greičiau atauga, o jeigu plaukus kirpsite nuo penkioliktos iki trisdešimtos dienos, tai plaukai ataugs lėčiau.

 

Pagal vedų mėnulio kalendorių plaukus rekomenduojama kirpti kada mėnulis randasi šiose nakšatrose: Pušja, Punarvasu, Revati, Hasta, Šravana, Dhaništha, Mrigašira, Ašvini, Čitra, Džieštha, Satabhiša ir Svati. Plaukų kirpimui nepalankios mėnulio dienos 4, 6 ir 14. Taip pat jaunatis ir pilnatis. Jeigu žiūrėti pagal nakšatrų ir mėnulio dienų santykį, tai vertėtų vengti , kada minėtos nakšatros sutampa su 4, 6 ir 14 mėnulio dienomis.

 

Pagal vedų astrologiją kirptis plaukus nepalanku antradieniais ir šeštadieniais, nes šios savaitės dienos susijusios su Marsu ir Saturnu. Šios planetos yra mūsų nepalankios karmos indikatoriai, todėl antradieniais didesnė tikimybė patirti traumas, nelaimingus atsitikimus ir netikėtas situacijas. Šeštadieniais rekomenduojama užsiimti savianalize, meditacija, tą dieną pradėti darbai eisis negreitai, todėl tai labiau jėgų atstatymo diena. Dėl šių planetų nepalankios energijos tomis dienomis plaukų kirpti nerekomenduojama.

 

Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis ir sekmadienis plaukų kirpimuisi palankios dienos, todėl vertėtų planuoti kirptis šiomis dienomis. Kadangi plaukų kirpimas tai individualus veiksmas ir pagal kiekvieno asmeninį horoskopą dienos gali skirtis, bet rekomenduojama atsižvelgti bent jau į bendras rekomendacijas.

 

Palankios dienos plaukų kirpimui 2020 metams:

 

Sausio mėnuo: 3, 4, 11, 16, 17, 20, 25, 27 ir 31 diena.

 

Vasario mėnuo: 4, 14, 21, 26 ir 28 diena.

 

Kovo mėnuo: 5, 6, 11, 20, 25, 26 ir 30 diena.

 

Balandžio mėnuo: 8, 16, 17 ir 29 diena.

 

Gegužės mėnuo: 4, 9, 13, 14, 15, 19 ir 31.

 

Birželio mėnuo: 1, 2, 14, 15, 16, 23, 28 ir 29.

 

Liepa: 7, 12, 13, 17, 26, 27 ir 30

 

Būkite laimingi !

 

Šaltinis: http://gubinas.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite