Jei ateiviai būtų norėję, būtų mus užgrobę per 1 dieną. Kodėl to nedaro?

Apie ateivius visi turi susidarę skirtingą nuomonę, bet ir kokia ji būtų, didžioji dalis žmonių, išvydę NSO, ne juokais išsigąstų. Kodėl?

 

Turbūt dėl paprastos priežasties – esame įbauginti ir nuteikti priešiškai nežemiškų civilizacijų atžvilgiu. Prikurta daugybė atgrasių filmų, vaizduojančių ateivių atakas prieš Žemę ir nuolat kuriama nuomonė, kad kitų civilizacijų nėra arba jos priešiškos.

 

Taip pat, jau daug metų sklando kalbos, kad ateiviai labiau techniškai pažengę nei mes ir jų kosminiai erdvėlaiviai sklando žaibišku greičiu. Tad jei panorėtų, užgrobtų žemę turbūt per 1 dieną. Akivaizdu, kad jie to nedaro. Tik pavieniai jų pasirodymai, užfiksuoti žmonių, patenka į viešumą ir netrukus būna apipilami kritika dėl montažo.

 

Kaip visada turime teisę tikėti arba ne. Todėl dalinamės intriguojančiu vaizdo įrašu ir paliekame išvadas formuotis patiems.

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Jie jau senai būtų mus kolonizavę ,tačiau niekaip negali susitarti tarpusavyje,kam ta mūsų planeta turi atitekti,todėl saulės sistemos prieigos jų yra labai saugomos nuo konkurentų,kas mums ir sudaro puikias galimybes ir toliau gyventisavo gyvenimą taip kaip norime. Ir nereikia turėti vilčių kad jie nori mums gero,nei viena iš tų rasių nei piršto nepajudintų mūsų gerovei…

Lithy

Manau jo. Bet nemanau, kad jie egzistuoja. Jai ir egzistuoja tai tegul egzistuoja. Nieko blogo mums nedaro vistiek. Tai tik mano nuomone.

Taip pat skaitykite