Didžiosios Britanijos ekstrasensas, numatęs koronavirusą, įvardino prognozę 2020 metams

Craigas Hamiltonas-Parkeris, labai populiarus UK ekstrasensas, pristatė naujas prognozes, susijusias su 2020 m., praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Craigas anksčiau buvo numatęs, kad Kinijos laboratorijoje sukurti biologiniai ginklai pasklis visame pasaulyje. Prognozė išsipildė, vienintelis dalykas, kad Kinija nesiruošia pripažinti, kad koronavirusas „pabėgo“ iš laboratorijos. Tiesa jau sufabrikuota ir artimiausiu metu vargu ar ji bus pripažinta.

 

Per kelerius ateinančius metus Viduriniuose Rytuose išryškės konfliktas. Irakas eis prieš JAV, keli lyderiai bus nuversti po masinių protestų.

 

Donaldas Trumpas, nepaisant apkaltos, liks Jungtinių Valstijų prezidento poste: jį išteisins Senatas, be to, jį perrinks žmonės, be to, iš labai netikėtų valstijų, pavyzdžiui, Floridos. Trumpo konkurentas Joe Bidenas bus diskredituotas dėl didelio skandalo.

 

Europoje sunkmetis ateis 2020 m. ES susidurs su stichinėmis nelaimėmis ir karinėmis kovomis, ekonomika smuks. Problemos neturės įtakos Britanijai, nes ji paliko Sąjungą.

 

Šiaurės Korėjos žmonės nuvers savo lyderį, Kim Jong-unas slepsis Kinijoje. Tai įvyks praėjus kuriam laikui po branduolinės galvutės paleidimo į vandenyną.

 

Protestai Honkonge tęsis. Valdžia bus priversta sutikti su radikaliais pokyčiais, šalies laukia demokratinė ateitis. Tibetas taps atskira valstybe ir paskelbs įkuriantys Dvasinį nacionalinį parką.

 

Anot regėtojo, 2020 m. bus „gausu“ stichinių nelaimių. Žemės drebėjimai palies Indiją ir Japoniją, viena sala (vardas nežinomas) nugrims po vandeniu. Stiprūs uraganai eis per Karibų jūrą.

 

Ar ekstrasensas buvo teisus, greitai sužinosime…

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Tarp kitko apie sekančią virusinę ataka iš nežemiečių pusės aš įspėjau visus savo parašytoje 2004 metais pagrobimo anatomijoje….Beje ji yra ir anomalijoje paskaitykite. Ten rašiau apie |Ateivių sukeltą ŽIV viruso epidemiją,tačiau įspėjau kad tai jų tikrai nėra paskutinis bandymas prispausti žemės vyriausybes ir žmones…

Elix

Nu jau pusę metų praėjo… Kažkaip nevyksta šie numatyti dalykai

SloWMotioNLT

Nu vienas diktatorius siai dienai ant kabliuko.

Taip pat skaitykite