Bostono „Dynamics“ robotai jau gaminami masiškai ir juos gali nusipirkti bet kuris JAV verslas

Tai užtruko vos ketvirtį amžiaus ir pagaliau „Boston Dynamics“ sukurtą robotą „Spot“ galima įsigyti.

 

 

Praėjus devyniems mėnesiams po pirminės riboto leidimo robotų partijos, juodai geltoną pagalbininką jau leidžiama įsigyti bet kuriam verslo ar tyrimų objektui JAV.

 

Daugybė galimų programų

 

Vienas didžiausių sunkumų, su kuriais susidūrė „Boston Dynamics“, yra įtikinama reklama, siekianti pateisinti didelę „Spot“ kainą. Čia yra tik keli nuostabūs robotų naudojimo būdai.

 

1. Kvebeke įsikūrusi statybų firma „Pomerleau“ naudoja „Spot“ savo 500 000 kvadratinių metrų pastato projekte ir sutaupo maždaug 20 valandų darbo per savaitę automatizuodama beveik 5000 vaizdų fiksavimą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

2. Duomenų rinkimo efektyvumo ir saugos gerinimas Henselio Phelpso statomame Denverio tarptautinio oro uosto pagrindiniame terminale ir automatinis lazerinių skenavimų bei 360 laipsnių vaizdų fiksavimas siekiant sumažinti apsilankymų grįžimo ir projekto vilkinimo riziką yra dar vienas būdas.

 

3. Robotas buvo panaudotas kompiuteriniu matymu pagrįstoje anomalijų aptikimo programinėje įrangoje, siekiant sumažinti žmonių riziką atliekant potencialiai pavojingas užduotis AkerBP energijos gamybos įrenginiams.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

4. Galiausiai „Spot“ buvo naudojamas autonominiam naršymui sunkiame požeminiame reljefe, naudojant NASA „Jet Propulsion Lab“ komandos „CoSTAR“ integruotas autonomijos, suvokimo ir komunikacijos priemones – programą, kuri galiausiai laimėjo naujausią DARPA požeminių iššūkių konkursą „Miesto trasa“.

 

Viena pagrindinių kliūčių norint įsigyti „Spot“ yra kaina. Pateikus paraišką, jei „Boston Dynamic“ ją patvirtina, JAV įmonės gali įsigyti „Spot Explorer Dev Kit“ už 74 500 USD, ne daugiau kaip po du robotus kiekvienam klientui. Klientas už šią sumą gauna viską, ko reikia norint nustatyti ir paleisti „Spot“.

 

Rinkinyje yra:

 

– 2x taškinės baterijos;
– „Spot“ įkroviklis;
– planšetinio kompiuterio valdiklis ir įkroviklis;
– roboto dėklas saugojimui ir transportavimui;
– maitinimo elementas akumuliatoriams laikyti ir transportuoti;
– „Python“ kliento paketai, skirti „Spot“ API;
– programinės įrangos naujiniai;
– tandartinė garantija;
– ir, žinoma, pats „Spot“ robotas.

 

Nors dabar „Spot“ yra plačiai prieinamas, reikia patvirtinimo proceso, kad būtų užtikrintas roboto naudojimo teisėtumas.

 

Prasidėjo nauja era

 

Robotas „Spot“ jau yra naudojamas visame pasaulyje tiek atliekant menines, tiek labai sudėtingas, žmonėms pavojingas užduotis. Šis robotas ne tik taupo laiką ir pinigus savo savininkui, bet ir gali išgelbėti žmonių gyvybes. Nors šiuo robotai pritaikyti tik verslui ir švietimo įstaigoms, netrukus visuomenė galės pasirinkti kitą šio roboto variantą asmeniniam naudojimui.

 

Šaltinis: https://www.disclose.tv/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite