Ar gali mus aplankyti mirusiųjų dvasios?

Prarasti mylimą žmogų visada sunku, todėl daugelį domina klausimas: ar mirusiojo siela gali ateiti aplankyti? Iš tiesų, ne tik dvasiniame, bet ir fiziniame lygmenyje dažnai pajuntame, kad miręs giminaitis ar artimas draugas atėjo pas mus.

 

Kartais tokie „apsilankymai“ gali palikti gana reikšmingų įrodymų, jog jie tikrai buvo: kvapai, daiktų judesiai, sapnai, muzika, skaičiai. Šiandien nusprendėme išsamiau papasakoti, kokie kriterijai ir ženklai gali nulemti neseniai iš šio pasaulio pasitraukusio giminaičio ar žinomo žmogaus sielos buvimą.

 

Kaip mirusieji bendrauja su artimaisiais

 

Vienas iš būdų, kaip mirusieji bendrauja su artimaisiais, yra per kvapus. Mums artimi žmonės visada susiję su tam tikru kvapu. Kvepalų ar mirusiojo mėgstamo patiekalo aromatas, cigarečių dūmų kvapas – visa tai gali pranešti, kad miręs asmuo netoliese.

 

Mūsų fiziniai pojūčiai gali mums pasakyti, kad mirusiojo siela yra šalia. Mirusieji bendrauja su savo artimaisiais, pasitelkdami lengvus prisilietimus prie plaukų, glostydami ar net bučiuodami.

 

Dažnai nutinka, kad melodija, kuri mums siejasi su mirusiu žmogumi, pradeda groti per radiją ar televiziją. Sutapimas? O jei melodija pradeda skambėti tiksliai tą akimirką, kai pagalvojate apie šį žmogų? Tai taip pat gali būti išėjusiojo žinutė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mirusysis ateina sapne

 

Praradę mylimąjį, norime bent jau susitikti su juo sapne. Tačiau jį sutikę miego metu mes išsigandome, manydami, kad tokiu būdu jis bando mus įspėti apie pavojų. Kartais iš tikrųjų mirusiojo siela nori mus perspėti apie ką nors.

 

Mirusiųjų sielos mus mato

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Daugelis mano, kad mirusiųjų sielos mus mato, jie stebi mūsų gyvenimą. Jei einame pavojingu keliu, jei mums reikia palaikymo ir patarimų, jie gali duoti ženklus, kurie gali pasakyti žmogui, kaip apsispręsti ar nepakliūti į vienokią ar kitokią pavojingą situaciją.

 

Tai gali būti daiktų dingimas ir atsiradimas labiausiai nenuspėjamose vietose, jų judėjimas. Žiūrint televizorių gali atsirasti trukdžių, gali mirgėti lemputė. Be to, elektros prietaisai gali savarankiškai įsijungti ir išsijungti.

 

Bet tai dar ne viskas: yra informacijos apie keistus skambučius iš kito pasaulio. Artimųjų ar draugų telefonai gali priimti skambučius ar net gauti SMS žinutes iš atjungto mirusiojo telefono.

 

Mirusiojo santykis su artimaisiais

 

Sapne (ir realybėje) mirusiojo santykiai su artimaisiais gali būti užmegzti per skaičius, iš kurių galima sudaryti kodus, anagramas ir kitus pranešimus.

 

Daugeliui įdomu, ar mirusiojo siela gali aplankyti gyvūno pavidalu? Yra daugybė atvejų, kai mirus mylimajam, artimieji prie savo durų rado katę ar šunį. Tokiu būdu mirusiųjų sielos leidžia suprasti, kad jie yra netoliese.

 

Jei jūsų augintinis pradeda elgtis nerangiai ar keistai, tai gali reikšti, jog jis mato į svečius atėjusias mirusiųjų dvasias.

 

Tikėti, ar mirusio žmogaus siela gali aplankyti gyvus žmones, ar ne, yra kiekvieno reikalas. Bet kokiu atveju svarbu atsiminti, kad gyvenimas tęsiasi, kad saulė visada šviečia po lietaus, o pavasaris ateina po žiemos. Ir, greičiausiai, miręs žmogus atėjo atsisveikinti ir paleido jus į naują savarankišką gyvenimą!

 

Jūs taip pat paleiskite tuos, kuriuos per daug laikote šioje žemėje su savo emocijomis. Taip sielai bus daug geriau ir lengviau tęsti savo tolimesnį kelią.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite