5 spąstai, į kuriuos nuolat patenkame, tačiau labai greitai apie tai pamirštame

Kai kurios visuomenėje priimtinos taisyklės gali tapti mums moraliniais spąstais.

 

Visuomenėje nėra įprasta šeimos problemas aptarti su kitais žmonėmis.

 

Motina yra šventa. Tėvas visada teisus. Tačiau kiek pasibjaurėtinų dalykų tėvai daro su vaikais, slėpdamiesi už socialinių normų? Kiekvienas, kuris patyrė toksinius santykius savo šeimoje, supras kitą panašioje situacijoje. Deja, pasakoti apie tai viešai nėra drąsu, nes baisu likti pasmerktiems.

 

Meilė

 

Labai dažnai šis taurus jausmus persiverčia savo išvirkščia puse. Kiek moterų gyvena su joms nepatinkančiais vyrais, nes “myli”? Kaip palikti? Juk mylinti moteris nepalieka? Juk visuomenė smerks, artimieji nesupras.

 

Socialinis susitaikymas

 

Kartais visuomenė, saugodama silpnuosius savo narius (psichiškai ir dvasiškai sergančius, vyresnio amžiaus žmones, o kartais ir neįgaliuosius) tampa per daug tolerantiška. Dėl tam tikrų priežasčių bet koks tokių žmonių elgesys tampa priimtinas, jie nėra už tai smerkiami. Puiku, jei tarp šių asmenų yra daugiau gerų žmonių nei blogų. Deja, dažnai liga, negalia, ar amžius tampa tiesiog svariu pasiteisinimu dėl netinkamo eldesio.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Draugystė

 

Vardan draugystės, žmogus gali reikalauti iš draugo visiškai nepriimtinų dalykų: paskolinti labai didelę pinigų sumą, porą metų gyventi draugo šeimoje. Tai yra asmens asmeninių ribų pažeidimas, o ne draugystė. Nesutikti su draugo pasiūlymu ar jam nepagelbėti, kai tikrai negali to padaryti, nėra išdavystė. Atsisakyti draugo nėra lygu išdavystės.

 

Asmeniniai išgyvenimai

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pesimizmas, piktos mintys ir sudėtingi jausmai pamažu panardina žmogų į depresiją. Tų vidinių išgyvenimų mes nematome išorėje, tačiau jais nesirūpinti negalima. Jei reguliariai neperkraunate naujos patirties ir gerai nepailsite, anksčiau ar vėliau susirgsite. Vidinė higiena ne mažiau svarbi nei įprasta kūno higiena.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite