5 D Žemė – kas tai? (video)

Jei domitės įvairiais dvasiniais dalykais, turbūt jau teko girdėti apie Žemės perėjimą į penktą dimensiją ir sąmonės plėtimąsi. Kylant vibracijoms, keičiasi gyvenimo kokybė ir žmonių mąstymas. Kalbama, kad Žemė jau perėjo į aukštesnę dimensiją (5D) ir dabar pamažu vyksta pokyčiai žmonių individualioje ir kolektyvinėje sąmonėje bei pasąmonėje.

 

Ko laukiama iš naujos dimensijos?

 

Atsakymas gali būti labai trumpas – taikos, ramybės, supratingumo ir meilės. Labai daug kalbama apie gėrio ir blogio paskutinę kovą, žmonių energijų pokyčius, pasąmoninių blokų bei negatyvo valymą ir t.t. Laukiantieji tikisi aukso amžiaus ir nuostabaus gyvenimo. Tai natūralu, juk taip ilgai gyvenome amžinoje vidinėje ir išorinėje kovoje. Todėl visi laukia rojaus žemėje.

 

Galbūt teko girdėti apie kvantinę fiziką ir daugybę galimų variantų? Todėl Žemės likimas ir geresnis gyvenimas priklauso tik nuo kiekvieno žmogaus. Jei pasirenkame laukti, atsakomybę perkeliame kitiems – kitoms civilizacijoms, Pakylėtiems Valdovams, Kūrėjui ir t.t. Patys nieko nedarome. Tad 5 D gyvenimo sąlygas vertėtų pradėti kurti kiekvienam savo vidiniame pasaulyje, kad jis galėtų atsispindėti išorėje.

 

Kaip gyvena kitos civilizacijos penktoje dimensijoje, pasakoja atstovas žemės kontaktui. Dalinamės “All World” vaizdo įrašu ir paliekame spęsti patiems, kas tai 5 D gyvenimas:

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite