Žmogaus smegenys gali nuspėti ateitį

Grupė neuromokslininkų iš Kalifornijos universiteto Berkeley atliko dar vieną tyrimą, kurio metu buvo galima įrodyti, kad žmogaus smegenys tam tikru mastu gali numatyti ateitį, praneša portalas Planetonovosti.com.

 

Mokslininkai sužinojo, kad pagrindiniais veiksniais, numatančiais ateitį, galima vadinti tai, kad smegenys atsižvelgia į ankstesnę patirtį, taip pat turi tam tikrą ritmo pojūtį. Amerikos ekspertai mano, kad šios sistemos gali būti ne tik išdėstytos skirtingose ​​smegenų dalyse, bet ir gerai funkcionuoti.

 

Tyrimo metu buvo tiriami Parkinsono liga sergantys pacientai ir jų smegenų degeneracija. Jie turėjo sekti skirtingų spalvų figūrų paveikslėlius ir paspausti mygtuką, kai pasirodys žalias kvadratas. O baltas kvadratas pasirodydavo prieš žalią.

 

Beveik visi tiriamieji sugebėjo susidoroti su užduotimi. Tuomet ekspertai išanalizavo rezultatus ir nustatė, kad smegenėlės yra sistema, kurioje atsižvelgiama į ankstesnę patirtį. Todėl pasikartojančios sekos pojūtis veikia tik bazinių ganglijų lygyje. Jei sistemos papildys viena kitą, sukursite holistinį ateities vaizdą.

 

Toks įdomus tyrimas parodė naujas žmogaus smegenų galimybes, taip pat atskirų jų vietų darbą. Ateityje mokslininkai toliau nagrinės šį reiškinį, norėdami kuo daugiau sužinoti apie ateities prognozavimo metodus.

 

Teksto ir nuotraukos šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Gold-Anubis

Gali jaigu renka i formacija ir ja nuolatos anamizuoja.

Taip pat skaitykite