Žinau tave kaip nuluptą

Turbūt susidūrėte su tokiu tvirtinimu savo adresu, tiesa? Kažkas iš draugų ir ypač giminaičių ne kartą kategoriškai pareiškia, kad žino jus kaip nuluptą. O jūs, kaip žinau iš savo patirties, su tokiu teiginiu, žinoma, nesutikdavote.

 

Žmogus apibūdindavo jūsų būdo bruožus, charakterio savybes, imdavo prognozuoti jūsų elgesį ir poelgius, o jūs aiškiai supratote, koks jis neteisus. Dar daugiau – jūs puikiai žinojote, kad esate kitoks.

 

Kaipgi taip gaunasi? O bėda ta, kad visuose savo santykiuose mes esame skirtingi. Santykius su kiekvienu iš artimųjų ir draugų galima įsivaizduoti kaip savotišką koridorių, kuriuo einate su juo dviese. Tą koridorių sukūrė jūsų bendra įgyta patirtis, drauge pergyventos situacijos, judviejų santykių metu užgimusios mintys ir emocijos.

 

Esmė ta, kad tai, kas teisinga šiuose santykiuose, visiškai neteisinga ir neturi nieko bendro su jūsų santykiais su kitais artimais žmonėmis.

 

Paprastas pavyzdys. Yra draugai ir su kiekvienu iš jų sąveikaujate skirtingai. Pas kažką eisite sielvarto minutę, su kažkuo nueisite į barą ar apsipirkti, kažkam iš jų esate pasirengę patikėti didžiausias savo paslaptis, o dar kitas žmogus mato jus visada besišypsančius ir puikios nuotaikos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sutikite, jei atvažiuojate pas draugę vien tam, kad paverkšlentumėte su vyno taure rankoje dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime ar problemų su vyru, draugei, laikui bėgant, gali susiklostyti pakankamai iškreiptas jūsų gyvenimo vaizdas.

 

Nė vienas žmogus nemato jūsų viso – su visa jūsų pasireiškimų įvairove: kaip elgiamės darbe, parduotuvėje, su kaimynais, su svetimais vaikais, giminaičiais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sakysite, niekai? Aš visą laiką greta savo vyro ir viską apie jį žinau?

 

Yra tik viena problema – kai jis su jumis, tai elgiasi visai ne taip, kai jūsų nėra šalia.

 

Mes negalime pažinti kito žmogaus, egzistuoja tik mūsų santykių su juo istorija. Vienintelis žmogus, kurį galime daugmaž gerai pažinoti – mes patys.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite