Žemės gyventojai gali neišgyventi 2020 m. liepos 4 dienos

2
918

Prieš kurį laiką žiniasklaidoje pasirodė prognozės dėl 2020 m. naujojo planetų ciklo, kai visos Saulės sistemos planetos susirenka viename kampiniame sektoriuje. Toks įvykis paprastai išprovokuoja įvairius pilietinius nesutarimus Žemėje, pavyzdžiui, karą, revoliuciją. Epidemijos ir nelaimės taip pat tikėtinos, praneša portalas Planatanovosti.com.

 

Remiantis astrologų prognozėmis, tikrasis mūsų planetos išbandymas bus liepos 4 d. Šią dieną visos planetos išsidėstys beveik vienoje linijoje. Žinoma, nebus šimtu procentų vienoje tiesėje, tačiau nukrypimas bus toks minimalus, kad tokio įvykio nebuvo nutikę per visą šiuolaikinės žmonijos istoriją. Galima prisiminti tik 1982 m., kai dangaus kūnai susirinko vienoje Saulės pusės 95 ° lanko viduje. Astronomai apie šį reiškinį žinojo, todėl buvo išleistos bauginančios knygos, pavyzdžiui, „The Jupiter Effect“.

 

1974 m. Astrofizikų Johno Gribbino ir Stepheno Plagemano parašytoje knygoje buvo teigiama, kad planetų išsidėstymas sukels pražūtingus žemės drebėjimus mūsų planetoje.

 

Visas medžiagoje pateiktas prielaidas pagrindė moksliniai faktai ir teorijos. Pagrindiniai argumentai yra poveikis litosferai dėl gravitacijos kritimų, elektromagnetinių laukų pokyčiai ir magnetinės audros.

 

1982 m. blogiausios prognozės nepasitvirtino, tačiau vulkanų aktyvumas išaugo daug kartų. Jie „siautė“ dar visą dešimtmetį. Verta pabrėžti tokius įvykius kaip karas Afganistane, Černobylio sprogimas, SSRS griūtis ir kt.

 

Baisu įsivaizduoti, kas nutiks Žemei, turint omenyje, kad šį kartą planetos išsirikiuos dar tolygiau. Mes galime tik laukti. Per kelis 2020 m. mėnesius nutiko tiek įvykių, kiek per pastaruosius porą metų, todėl sunku įsivaizduoti, kokius išbandymus patirs žmonija.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
.,.,

It vel aisiais,ioliktais,aisiais ir panasus marazmai.

Kestas

Kur gi ne