Vyras nukrito nuo kopėčių ir susidūrė su antgamtiniu reiškiniu

Labai neįprasta istorija nutiko vyrui, vardu Brianas, 2013 m. Anot jo, lapkričio 9 d. jis nukrito nuo gana aukštų kopėčių ir netikėtai pateko į nuostabų pasaulį, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Nukritęs, nežinia kiek laiko, Brianas prabuvo tamsoje ir tyloje. Po kurio laiko nutiko kažkas antgamtiško. Vyras išgirdo malonų ir meilų balsą.

 

Po akimirkos Brianas pasijuto esąs gerai apšviestame kambaryje, kur nukrito nuo kopėčių. Mintyse prabėgo keli gyvenimo fragmentai. Po netikėtos peržiūros auka buvo perkelta į ryškų daugiaspalvį kupolą. Primenantį muilo burbulą, aplink kurį sėdėjo žmonės. Vyras nematė veidų, tik jautė iš jų sklindančią meilę.

 

Staiga Brianas grįžo į mūsų pasaulį: pajuto šlapią savo šuniuko liežuvį, laižantį jo veidą. Po šio įvykio vyras tiki visais žmonių, kurie buvo ant gyvybės ir mirties ribos, žodžiais. Brianas tikrai žino, kad kitame pasaulyje vyrauja taika ir meilė.

 

Daugelis žmonių, patyrusių mirties skonį, tikina kad aname pasaulyje jautėsi gerai. Brianas taip pat pritaria: iš tikrųjų ten yra jauku.

 

Kitoje realybėje, Brianui buvo užduota keletas klausimų. Pavyzdžiui, kažkas teiravosi, ar pasaulyje paliks kažką, kuo reikia rūpintis. Vyras atsakė, kad turi dukrą. Galbūt būtent tai lėmė jo grįžimą atgal.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Juga

Is pradziu grazu, bet nuo kada sunis iledzia i ligonine?….

Taip pat skaitykite