Niekam nepatinki? Tai didybės manija, vyruti

Ar teko kada jausti, kad niekas jūsų nevertina, kad nėra net menkiausios galimybės susilaukti kokio nors palaikymo? Galbūt jaučiatės vienareikšmišku autsaideriu – visur ir visada? Tai gali būti susiję su išvaizda, sugebėjimais, elgesiu ir dar daugybe dalykų.

 

Turiu jus nuvilti: to būti negali. Pasaulyje nėra nieko absoliutaus.

 

Tas, kuris sako, jog gali visiems patikti, ir tas, kuris sako, kad niekam nepatinka – vienodai klysta.

 

Ir vienas, ir kitas tvirtinimas pagrįstas visagališkumo kompleksu, didybės manija.

 

Žmogus negali tikėtis absoliuto nei su pliuso, nei su minuso ženklu.

 

Mes išties kartais pervertiname arba atvirkščiai – nuvertiname savo galimybes, neretai nusirisdami į visišką absurdą.

 

Sumodeliuokime situaciją.

 

Pilna salė žmonių, o ant scenos pasirodo keistai apsirengęs juokingas žmogelis. Jis žvelgia į salę, akyse – išgąstis, jis negali pratarti nė žodžio. Stovi tylėdamas kelias sekundes, paskui, supratęs, jog tai visiškas žlugimas, apsisuka ir bando išeiti, tačiau užkliūva ir krenta nuo scenos. Be to, jam dar ir švarkas suplyšta.

 

Galima dar labiau komplikuoti šitą nejaukią situaciją, papildžius ją nepavykusio pasirodymo detalėmis. Aš to nedarysiu, man jau ir taip gaila išgalvoto personažo.

 

Tiesiog paprašysiu, kad pagalvotumėte, ar vienareikšmiškas jūsų požiūris į šitą personažą, ar neatskiedė noro juoktis užuojauta, simpatija, noras kaip nors jam padėti? Manau, kaip ir man, daugumai jūsų tokių jausmų ir norų tikrai kilo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tai štai, kad ir kaip kvailai atrodytumėte, visada atsiras tokių, kurie pajaus jums simpatiją. Kažkas pagalvos, kad ir jį galėjo panaši bėda ištikti ir užjaus jus kaip save. Kažkas išties jums pagalbos ranką ir palaikys, kažkas tiesiog pagailės.

 

Bus, žinoma, ir kitų, ne taip palankiai nusiteikusių, galbūt jų bus netgi dauguma, bet tikrai ne visi.

 

Visada atsiras jums simpatiją jaučiančių ir užjaučiančių, juos reikia tiktai atrasti. Pasaulis ne toks priešiškas, kaip gali kam nors pasirodyti.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite