Karantino metu į Mumbajų atskrido daugiau kaip 150 tūkst. flamingų VIDEO

Kol žmonės visame pasaulyje, saugodamiesi koronaviruso, toliau lieka savo namuose, laukiniai gyvūnai ėmė mėgautis naujai atrastomis, o gal tiksliau anksčiau jiems priklausiusiomis, erdvėmis.
Atrodo, kad būtent tai nutiko Mumbajaus regione, Indijoje, kur migruojantis rekordinis flamingų skaičius šlapžemes nudažė rožine spalva.

 

„Bombay Natural History Society“ (BNHS) apskaičiavo, kad į regioną migravo, palyginus su praėjusiais metais, 25% daugiau flamingų ir tikėtina, kad tai nulėmė sumažėjęs žmonių aktyvumas regione.
Skaičiuojama, kad į regioną atkeliavo apie 150000 flamingų.

 

Griežtos karantino sąlygos Indijoje paskelbtos nuo kovo 25 d. ir siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą, šiuo metu daugiau nei milijardui žmonių yra įsakyta likti namuose ir uždaryti visus nebūtiniausius verslus.
Gegužės 1 d. Indijos vyriausybė pranešė, kad karantinas pratęsiamas iki gegužės 18 d.
Įprastai į Mumbajaus metropolijos regiono šlapžemes flamingai migruoja nuo lapkričio iki gegužės.
Vis dėlto, šių metų karantinas suteikė paukščiams ramią aplinką, kai niekas jiems netrukdo ir jie gali ramiai ieškotis sau maisto.

 

Visgi, toks gausus paukščių pasirodymas Mumbajaus regione taip pat gali būti siejamas su šlapžemių sunaikinimu rytinėje Indijos pakrantėje, dėl ko paukščiai galėjo būti priversti persikelti į Mumbajaus regioną.
Taip pat paukščius į šias vietoves privilioti galėjo ir didelis kiekis maistinių medžiagų. Pasirodo, jog išaugęs buitinių nuotekų kiekis iš namų, kuriuose karantino metu yra apsistoję gyventojai, padeda formuotis planktonui, dumbliams ir mikrobentosams, kas tampa maisto šaltiniu flamingams ir kitiems šlapžemių paukščiams.

 

Besitęsiant koronaviruso pandemijai, skirtingose pasaulio vietose į iki tol žmonių lankytas ir užimtas vietas ėmė užklysti vis daugiau laukinių gyvūnų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

CNN praneša, kad Indijos Gango upėje pirmą kartą per daugybę metų pastebėti plaukiojantys delfinai, o į karantino sustabdytą Delio miestą suplūdo šimtai beždžionių.

 

Santiago mieste, Čilėje, balandžio mėnesį gatvėmis vaikštinėjo pumos, o dar kovą Landidno mieste, Velse, po miestelį klaidžiojo laukinės Kašmyro ožkos.

 

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite