Kaip zodiako ženklų atstovai išreiškia meilę, kai gėdijasi ją pripažinti?

Kartais žmonės gėdijasi tiesiogiai ištarti, kad ką nors myli. Tačiau šiltus jausmus jie vis tiek parodo, tik kitokiais būdais. Kaip kiekvienas zodiako ženklas yra linkęs išreikšti meilę?

 

Avinas

 

Apipila mylimąjį komplimentais.

 

Kai Avinas myli, tas žmogus jį įkvepia. Jis laiko jį protingu, įdomiu ir tikslingu. Tiesą sakant, Avinas laiko save protingiausiu, išmintingiausiu ir talentingiausiu ne dėl narcisizmo, o todėl, kad iš tikrųjų toks yra. Jam reikia partnerio, kuris jį įkvėptų ir motyvuotų. Jis tikrai neįsimyli visų, kurie jį sužavi, tačiau, jei jus domina Avino ženklo atstovas, įsidėmėkite tai.

 

Jautis

 

Užtikrina, kad visi žinotų, jog esate artimi.

 

Jautis myli besąlygiškai ir giliai. Jei atsidūrėte jo artimų žmonių rate, liksite jo gyvenime amžinai. Jis labai rimtai žiūri į draugystę ir yra labai atsidavęs. Jei Jautis stengiasi būti jūsų gynėju ir parama bei nori, kad žmonės žinotų, jog esate kartu, tuomet jūs tikrai palietėte jo širdį. Tai yra vienas iš akivaizdžiausių požymių, rodančių, kad Jautis jus stipriai myli.

 

Dvyniai

 

Padarys viską, kad pasirūpintų mylimuoju.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dvyniai yra nepaprastai malonūs, mylintys ir nesavanaudiški žmonės. Jų teigiama įtaka daro kitus žmones laimingus. Jūs suprasite, kad Dvyniai jus myli, kai šie nori jums pasigaminti vakarienę, pakviesti į vakarėlį, paskambinti vakare, kad sužinotų, kaip praėjo jūsų diena. Dvyniai yra santūrūs partneriai ir malonūs tiems, kurie jais rūpinasi.

 

Vėžys

 

Šalia mylimojo jaučiasi susinepatoginęs.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vėžys yra gana savimi abejojantis žmogaus, todėl, jei jis pradeda elgtis droviai ar nejaukiai, atidžiau pažvelkite į jį. Vėžys prieš išeidamas iš savo komforto zonos ir pranešdamas, kad jumis domisi, padarys viską, kas įmanoma, kad jus atkartotų.

 

Liūtas

 

Elgiasi taip, lyg jūs jau būtumėte kartu.

 

Paprastai Liūtas nebijo pasakyti savo simpatijai, kad ja domisi. Jis labai pasitiki savimi, kai kalba pasisuka apie santykius. Net jei jis tiesiogiai apie tai nieko nesako, jis tai išreiškia veikdamas. Nenustebkite, jei Liūtas staiga pakeis „Facebook“ statusą į „įsipareigojęs“ ir paprasčiausiai jums pasakys, kad dabar oficialiai susitikinėjate.

 

Mergelė

 

Bando pasirodyti kuo šauniau.

 

Kai Mergelė įsimyli, ji stengiasi padaryti viską, kad mylimąjį pradžiugintų, kol nesugrius jos apsauginės sienos ir ji papasakos, ką iš tikrųjų jam jaučia. Tačiau iki šios akimirkos Mergelė bus geriausias mylimojo draugas. Tačiau ji neatsivers, kol nesužinos, kad gali tuo žmogumi pasitikėti.

 

Svarstyklės

 

Bando mylimąjį sužavėti.

 

Jei Svarstyklės per daug bijo pasakyti, kad joms žmogus patinka, jos bandys jį sužavėti tokiu mastu, kad žmogus pats žengtų pirmą žingsnį. Svarstyklės yra lėtos, kai kalba pasisuka apie meilę. Jos mėgsta būti prižiūrimos ir suglebusios, ir nori priversti kitus jas įsimylėti, kad neparodytų savo pažeidžiamumo. Svarstyklės padarys viską, kad patrauktų mylimojo dėmesį.

 

Skorpionas

 

Užduoda klausimus.

 

Skorpionas mylimajam užduos milijoną klausimų, kad sužinotų apie jo gyvenimą, neatskleisdamas savojo. Kur buvote praėjusią savaitę? Ką veikia jūsų mama? Ką manote apie politiką? Kokie žmonės jums labiausiai nepatinka? Per didelis Skorpiono smalsumas rodo jo neabejingumą. Jis tiesiog bijo būti atstumtas, todėl nedrįsta tiesiogiai išreikšti jausmų.

 

Šaulys

 

Laido sarkastiškus juokelius.

 

Šaulys turi griežtą humoro jausmą, kuris suaktyvėja, kai jį užklumpa emocijos. Jis bandys jus palinksminti. Santykiuose jis tampa žaismingesnis, tad pastebėsite, kad jo prioritetas yra ne jus išjuokti, bet geriau jus pažinti.

 

Ožiaragis

 

Tampa nesaugus.

 

Apibūdinimas „nepasitiki savimi“ yra paskutinis dalykas, kurį galima priskirti Ožiaragiui, tačiau kai jis įsimyli, viskas jam pasidaro sudėtinga. Jis bijo savo emocijų ir galiausiai elgiasi negražiai, kas jam nėra būdinga. Ožiaragis iš prigimties yra uždara asmenybė ir tai tampa akivaizdu, kai jis ima puoselėti šiltus jausmus.

 

Vandenis

 

Teikia pirmenybę su mylimuoju praleidžiamam laikui.

 

Kai myli, Vandenis daro viską, kas įmanoma, kad pasirodytų ramus ir nerūpestingas. Jis taip pat yra aistringas darboholikas, todėl jam nesunku susikurti „šaltą“ įvaizdį, net jei taip nėra. Kai Vandenis įsimyli, jis tuo žmogumi rūpinasi. Jis sutelkia dėmesį į jį staiga ir netikėtai.

 

Žuvys

 

Nuolat kalba su mylimuoju.

 

Žuvys rodo susidomėjimą artimai bendraudamos, jos suteikia jausmams žodinę formą. Jos taip pat norės kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi ir tai darys kuo dažniau. Jos kalbės su juo apie bet ką ir viską, siųs juokingus paveikslėlius ir pan. jei Žuvys trokšta su jumis bendrauti, jos jus myli.

 

O kaip meilę parodote jūs?

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite